Yüksel Yıldırım camiaya mesaj verdi: Tek yumruk olalım

Yüksel Yıldırım
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yüksel Yıldırım, Yılport Samsunspor camiasına mesaj verdi: Bizimle olmaya var mısınız büyük Samsunspor taraftarı? Tek yumruk olalım

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, kendi sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Geride kalan sezonu değerlendiren Yıldırım, Süper Lig yolundaki bu sezon öncesi tüm camiayı tek yumruk olmaya davet etti.

Kendi sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Başkan Yıldırım, “2021-2022 sezonu artık geride kaldı. Geçirdiğimiz dönemde sizleri tatmin edecek bir yönetim tarzı ve futbol sergilememiş olabiliriz.

Yüksel Yıldırım camiaya mesaj verdi

Ancak Yılport Samsunspor’umuzun başarısı için çok savaşlar verdiğimizin ve niyetimizin her zaman iyi olduğunun bilinmesini isteriz. İnanın Samsunspor olarak sadece saha içi etkenler ile değil, aynı zamanda saha dışı etkenler ile de mücadele içerisindeyiz.

Yüksel Yıldırım
Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım (Fotoğrafta)

Bu mücadelemizde büyük bir sabır gösteren ve bizleri anlayışla karşılayan; siz vefakar ve cefakar taraftarlarımıza minnettarız. Birlikte yükseleceğiz. ‘Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyonluk en çok Samsun’a yakışır’ mottosu ile çıktığımız yolda gelin en alttan, en üste kadar sevdasına hizmet eden tüm gönüldaşlar ‘tek yumruk’ olalım.

Takımımıza sahip çıkıp başarıya koşalım. Bizimle olmaya var mısınız büyük Samsunspor taraftarı?” ifadelerini kullandı.

Destek mesajları geldi

Başkan Yıldırım’ın çağrısının ardından birçok Samsunspor taraftarı paylaşımın altına birlik-beraberlik yorumları ile destek verdi. Taraftarlar yapılan transferlere de olumlu mesajlar yazdı. Özellikle transferler nedeniyle teşekkür edildi.

Yüksel Yıldırım camiaya mesaj verdi: Tek yumruk olalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!