Yılmaz : Türkiye Yüzyılı’nı birlikte kuracağız

AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Artık büyük hedefleri olan, tam bağımsızlık hedefiyle hareket eden bir Türkiye var" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Havza ve Kavak ilçelerinde programlar gerçekleştiren AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ziyaretlerde vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerde destek istedi.

Yusuf Ziya Yılmaz

Havza Çakıralan Mahallesi’nde bereket duası etkinliği, Kavak ilçesinde vatandaş buluşmaları gerçekleştiren Yılmaz, artık günün kazanımları koruma günü olduğunu söyledi.

Samsun’un dört bir yanında, Türkiye genelinde olduğu gibi güven ve istikrarın devamı noktasında kararın sandığa yansıyacağını ifade eden AK Parti Milletvekili Yılmaz, “Bizler halkımıza her zaman güvendik” diyerek şunları dile getirdi:

Yusuf Ziya Yılmaz

“Onlar Türkiye için en doğru kararı bu zamana kadar olduğu gibi verecektir. Bizlerin anlatmasına dahi gerek yok. Ülkemizde yaşananları, seçim sürecinde ortaya çıkan boş vaatleri, 21 yılda ise ortaya konulan hizmet ve eser siyasetini hepsini görüyor. Ülkemiz ve milletimiz için yapılan hizmetler güçlü Türkiye’nin önüne açtı. Bu 14 Mayıs seçimlerinden sonra da inşallah artarak devam edecek.”

Yusuf Ziya Yılmaz
İlçelerde ve mahallelerde yapılan çalışmalara vatandaşlar ve ilçe belediye başkanları da destek verdi.

Yılmaz : Seçimlere az bir zaman kaldı

AK kadroların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gönül, fedakarlık, hizmet anlayışıyla çalıştığının altını çizen Yılmaz, “14 Mayıs seçimlerine az bir zaman kaldı. Ortaya çıkacak sonuç inanıyoruz ki, halkımızın Cumhurbaşkanımıza, Cumhur ittifakına, AK kadrolara olan güvenini ortaya koyacaktır. Türkiye Yüzyılı’nı halkımızla birlikte el ele gönül gönüle kuracağız” ifadelerini kullandı.

Yılmaz : Türkiye Yüzyılı’nı birlikte kuracağız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!