Uyar’dan 20 Ocak paneli çağrısı

İstanbul Samsunsporlular Derneği Yönetim Kurulu üyesi Av. Enes Uyar, İstanbul’da düzenlenecek olan 20 Ocak ve Samsunspor Paneli öncesinde açıklamalarda bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

20 Ocak 1989 günü Samsunspor kafilesini taşıyan otobüsün geçirmiş olduğu kazanın 34. yıl dönümünde bu yıl İstanbul’da da bir anma etkinliği düzenlenecek. İstanbul Samsunsporlular Derneği’nin düzenleyeceği panel öncesinde derneğin yönetim kurulu üyesi Av. Enes Uyar, gecenin Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde yapılacağını belirtti.

20 Ocak

thumbnail
İlişkili Haber
Samsunspor’un acı gününü andı

20 Ocak ve Samsunspor panelinin konuşmacılarının tecrübeli spor yazarı Atilla Gökçe ile Ahmet Çakır ve Samsunspor’un eski futbolcuları ve teknik direktörlerinden Ercüment Coşkundere olacağını ifade eden Uyar, panelin moderatörlüğünü ise yazar ve editör Mehmet Yılmaz’ın yapacağını belirtti. Geceye iştirak eden herkese Yılmaz’ın İstanbul Samsunsporlular Derneği için özel olarak hazırladığı “Atatürklü Arma; Samsunspor” adlı kitabının hediye edileceğini de belirten Uyar sözlerine şöyle devam etti.

20 Ocak

20 Ocak canlı yayını Bizim Kanaldaa Youtube kanalında

“Saat 20.00’de başlayacak panelimiz Şişli Belediyesi’nin Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde olacak. Salon hem ulaşım hem de kullanım açısından son derece cazip durumda. Panelistlerimizin konuşmalarının yanı sıra derneğimizi ve kazayı işleyen sinevizyon gösterimlerimiz de olacak. Özel olarak oluşturacağımız 20 Ocak 1989 köşemizde hatıra fotoğrafları çekinilebilecek. Ayrıca İstanbul dışında olan Samsunsporlular için Youtube üzerinden Bizim Kanaldaa aracılığıyla canlı yayınımız da olacak. Panelimize tüm sporseverleri davet ediyoruz.”

Uyar’dan 20 Ocak paneli çağrısı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!