Ticaret Bakanı Muş, Samsun’da oy kullandı

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde oyunu, Samsun'un İlkadım ilçesinde kullandı.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’dan AK Parti milletvekili adayı olan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Liman Mahallesi’ndeki Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokuluna geldi. Burada vatandaşlarla sohbet eden Muş, 1039 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Daha sonra okul bahçesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, seçimlerin ülke için hayırlı olması temennisinde bulundu. Muş, “Seçim süreci büyük olgunluk içerisinde geçti. Bazı küçük olaylar dışında herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan Türkiye genelinde tamamladık bu süreci. Bugün itibarıyla da oy verme işlemi başlamış bulunmakta” dedi.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş

Seçime katılımın yüksek olduğuna işaret eden Ticaret Bakanı Mehmet Muş, “Vatandaşımızın ilgisi çok olumlu. Bu, Türkiye’nin demokratik olarak aslında hangi seviyeye geldiğinin en önemli göstergesi. İnşallah sandıklar kapandıktan sonra da aynı olgunluk içerisinde bu süreç tamamlanacaktır. Türkiye’nin 2023-2028 dönemini kapsayacak yönetim bu sandıklardan çıkacak, milli irade tecelli edecektir. Şimdiden ülkemize, milletimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Ticaret Bakanı Muş, Samsun’da oy kullandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!