Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsunspor’da

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Yılport Samsunspor Kulübü'nü ziyaret ederek Süper Lİge yeniden yükselmeleri nedeniyle tebrik etti.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsunspor'da
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un yanı sıra, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, futbolcular Osman Çelik ve Yunus Emre Çift de katıldı.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsunspor'da

Süper Lig’e geri dönen takımı tebrik eden Ticaret Bakanı Mehmet Muş, “11 yıllık aradan sonra eldeki bu büyük başarı için tebrik ediyorum. Hem de hem ziyaret etmek hem de bu başarılarına ortak olmak için bugün buraya geldim. Tabii zorlu bir süreç uzun bir maraton ve mutlu bir son. Tabii Samsunspor tarihi büyük bir spor kulübü. 11 yıl aradan sonra olması tabii hepimizi sevince boğdu. Samsunspor’un Süper Lig’de olması lige ayrı bir heyecan, ayrı bir motivasyon katacaktır” dedi.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsunspor'da

“Hocamızın nezdinde teknik ekibe, başkanımızın nezdinde yöneticilerine, sporcularımıza, taraftarlarımıza, Samsun halkına teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sürdüren Ticaret Bakanı Mehmet Muş, “Onları tebrik ediyorum. Bu başarı hepsinin emeğiyle, gayretiyle, motivasyonuyla gerçekleşti. İnşallah Samsunspor Süper Lig’de de elde ettiği bu başarısını ve iddialı bir takım olduğunu orada ortaya koyacaktır ve lige büyük bir heyecan katacağını da düşünüyorum.

thumbnail
İlişkili Haber
Bakan Mehmet Muş Samsunspor’u tebrik etti

Çünkü Samsunspor Süper Lig’de oynadığı zamanlar Samsun deplasmanı çok zor bir deplasman. Takımlara kök söktüren bir spor kulübü. Köklü bir spor kulübü ve bugün tekrar Süper Lig’e çıkması dediğim gibi hem Türk futbolu için hem Samsun için önemli bir başarı, önemli bir kazanım oldu.

Arkadan geldi Samsunspor ve ligin bitmesinden epey önce de Süper Lig’e çıkışını garantiledi ve ilan etti. Dolayısıyla bu da ayrı bir başarı oldu Samsunspor için. Tekrar hocamızı tebrik ediyorum. Teknik ekibi tebrik ediyorum. İnşallah bu başarılarını Süper Lig’de de gösterirler” ifadelerini kullandı.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsunspor'da

Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a teşekkür

Samsunspor’un Türkiye’nin en önemli kulüplerinden biri olduğunun altını çizen Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, “Ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz. Tabii ki önemli olan burada Samsun şehri. Aslında takımımız Süper Lig’e çıkıyor ama Samsun şehri de Süper Lig’e çıkıyor. Bütün herkesin bence merakla beklediği Samsun. Yıllar önce Türkiye’de bir futbol ekolü yaratmıştı.

Gerçekten yani hem oyuncu bazında hem sportif başarı bazında inşallah yakın zamanda bunları tekrarlayacağız. Çünkü bütün baktığınızda stadıyla, taraftarıyla kulübün ekonomik yapısıyla, tesisleriyle şu an Türkiye’nin bence en önemli kulüplerinden biri. İnşallah bunu sportif başarıyla da taçlandıracağız ve gelecekte Samsunspor ismi çok değerli Avrupa’da bile duyulan bir isim olacak” diye konuştu.

thumbnail
İlişkili Haber
Yılport Samsunspor Süper Lig’de

Konuşmaların ardından Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a isminin yazılı olduğu 55 numaralı Samsunspor forması hediye etti.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsunspor’da

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!