Terme’ye 20 milyonluk yatırım

Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı (CMDP) kapsamındaki Terme Makine Sanayi Ortak Kullanım Tesisi için makine alım ihalesi yapıldı. Yaklaşık 20 milyon TL'lik yatırım için imzalar atıldı.

Terme
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terme Belediyesi ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliği ile Sanayi Bakanlığı destekli Terme Makina Sanayi Ortak Kullanım Tesisi için makina alım ihalesi sonuçlandı.

Boyama ve kumlama odaları, sac kesme ve işleme makinaları için ihaleyi alan firma ile sözleşme imzalandı. 1000 metrekare kapalı alanda hizmet verecek tesis kısa zamanda çalışmaya başlayacak.

Terme

Terme Belediye Başkanı Kılıç : Esnafımızın ayağına getirdik

İlçe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Yaklaşık 20 milyonluk yatırımla faaliyete geçecek Makine Sanayi Ortak Kullanım Atölyesi Projesi ilçemizin makine sanayisinin eksik olan birçok imkanı esnafımızın ayağına getirerek, ortak kullanımına sunacak. Makine üreticilerimiz ve sanayi esnafımız teknolojik birçok imkana daha kolay ulaşacak. Şehir dışından aldığı birçok hizmeti buradan alacak. Daha kolay ve fazla üretimin önünü açarak, ilçemizin istihdamına katkı sağlayacak. Belediye olarak, ilçemizi daha da ileriye taşıyacak projelere öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Terme

Terme’ye 20 milyonluk yatırım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!