TEKNOFEST hazırlıkları gece gündüz sürüyor

TEKNOFEST
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TEKNOFEST 2022 hazırlıkları gece gündüz aralıksız sürüyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Çarşamba Havalimanı’nda çalışıyor.

30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında yapılacak TEKNOFEST 2022 için altyapı çalışmaları hızlandırdı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tüm hazırlıklarını titizlikle yürüterek TEKNOFEST’e yetiştirmeye çalışıyor.

Çalışma yapılan yerlerden biri de özellikle festivalin yapılacağı Çarşamba Havalimanı. Burada gece gündüz çalışmalarını sürdüren Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler; havalimanında yol alt ve üst yapısı, otopark alanları ve çevre düzenlemelerini yapıyor.

TEKNOFEST

Bununla birlikte; Genel Sekreter İlhan Bayram ve Genel Sekreter Yardımcısı Metin Köksal da; Çarşamba Havalimanı’nda gece gündüz yapılan çalışmaları takip etti. İlgililerden çalışmalarda gelinen son durum ile ilgili bilgi aldı.

TEKNOFEST önemli bir fırsat

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir; festivalin Samsun’a yakışır bir şekilde organize edilmesi için çalıştıklarını ifade ederek  şunları söyledi:

“Uluslararası katılımın olacağı bu büyük etkinliğin şehrimize yakışır bir şekilde her yönüyle kusursuz olarak gerçekleştirilebilmesi için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

TEKNOFEST
Genel Sekreter İlhan Bayram ve Genel Sekreter Yardımcısı Metin Köksal, çalışmaları yakından taki etti.

Özellikle Akıllı Şehir Trafik Güvenliği projemiz, çevre düzenlemelerimiz, bilim merkezi, keşif kampüsü gibi birçok konuda yatırım yapıyoruz. Bu festival de kentimiz için oldukça önemli bir fırsat. Milletvekillerimiz, Ondokuz Mayıs Üniversitemiz ve Samsun Üniversitemiz, tüm kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, STK’larımızla hep birlikte inşallah örnek bir organizasyona ev sahipliği yapacağız.

Şehrimizin hem yurtiçi hem de yurtdışı tanıtımındaki bu önemli fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğiz” dedi.

TEKNOFEST hazırlıkları gece gündüz sürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!