Suat Kılıç, Samsun’da esnafları ziyaret etti

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, bir dizi ziyaret için geldiği Samsun’da esnafları ziyaret etti.

Suat Kılıç
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çarşamba ve Tekkeköy ilçelerini ziyaret eden Suat Kılıç, burada esnaf ve sanayiciler bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Eski Bakanı Suat Kılıç, sorunları ilk ağızdan dinlemenin önemli olduğunu belirterek, “2002 yılından beri bu hizmet yolculuğunda sizlerle beraberiz.

Hükümet olarak yorulmadan, dur durak demeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sizler de her gün gece gündüz bizlerle birlikte oldunuz.

Devletimiz, hükümetimiz her zaman esnafımızın yanında oldu ve olmaya da devam ediyor. Sizlerden aldığımız güç ile ülkemizi hep ileriye taşıdık ve taşımaya da devam ediyoruz” dedi.

Suat Kılıç

Suat Kılıç : Biriz beraberiz

Samsun’un coğrafi olarak bölgede önemli bir stratejik aktör olduğunu ifade eden Suat Kılıç, “Samsun’un farkının farkındayız. AK Parti hükümeti olarak, ekonomik, sosyal, kültürel, sportif alanda önemli çalışmalar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.

Suat Kılıç

Tarımda, sanayide, turizmde, ulaşımda önemli mesafeler kat ettik, sizlerle birlikte yatırımlar gerçekleştirdik. Gelişen ve büyüyen Türkiye’de Samsun olarak yeni yatırımlara ve projelere ihtiyacımız var. Bunların farkındayız ve bu anlamda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biliyoruz ve inanıyoruz ki, biz sizlerle varız. Biriz, beraberiz birlikte Samsun’uz birlikte Türkiye’yiz” diye konuştu.

Suat Kılıç

Suat Kılıç, Samsun’da esnafları ziyaret etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!