Samsun’da öğrencilere ‘Yetenek’ taraması

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye’nin 81 ilinde düzenlenen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi'nin Samsun etabı devam ediyor.

Samsun Yetenek Taraması
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çocukların spor branşına yönlendirilmesi için hayata geçirilen Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye’nin 81 ilinde düzenlenen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi, Samsun’da da başarıyla uygulanıyor. Projede çocuklar, boy, kilo, kulaç uzunluğu, oturma yüksekliği istasyonlarında taramaya tabi tutuluyor.

Samsun Yetenek Taraması

Müdürlerden öğrencilere ziyaret

İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yapılan test ve ölçümlerle taranma sürüyor. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Ağar, spor salonunda antrenör ve öğrencileri ziyaret etti.

Samsun Yetenek Taraması

Samsun’da detaylı incelemede bulunuldu

Alanda kurulu boy, kilo, kulaç uzunluğu, oturma yüksekliği, denge ve reaksiyon istasyonlarında detaylı incelemelerde bulanan Feyzullah Dereci ile Dr. Murat Ağar, çocuklara başarılar diledi.

Samsun Yetenek Taraması

Yapılan ziyarete Sportif Değerlendirme ve Antrenör Takip Birimi Şube Müdürü Zeynep Elbir ile İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan da yer aldı.

Samsun Yetenek Taraması

Samsun’da öğrencilere ‘Yetenek’ taraması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!