Samsun Opera ve Balesi artık ‘Kapalı Gişe’

Son zamanlarda birbirinden ünlü temsiller ile seyirci karşısına çıkan Samsun Opera ve Balesi bu geleneğini Hisseli Harikalar Kumpanyası ile sürdürdü.

Opera ve Balesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), son olarak, Türkiye’nin en çok bilinen ve en çok sevilen müzikali ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’ ile opera opera sahnesindeydi. Müzikal, 24 ve 26 Aralık 2022 akşamları ‘kapalı gişe’ olarak sahnelendi.

Opera ve Balesi

Samsun Opera ve Balesi’nde tıklım tıklım dolu salonda büyük coşku

Besteci ve Orkestra Şefi Kıvanç Tepe’nin müzik düzenlemelerini yaparak senfonik orkestraya uyarladığı, Rejisör Şahan Gürkan’ın opera-bale sahnesine taşıdığı, koreografisini Şebnem Şenel’in üstlendiği müzikal 2022-2023 sanat sezonunda da sahneleniyor. Samsun Devlet Opera ve Balesi sanatçılarının muhteşem performansları ile sahnede olduğu müzikal, tüm temsillerinde büyük beğeniyle izlendi. Samsunlu sanatseverler, Aydın Gün Salonu’nu tamamen doldururken sanatçıları da uzun süre ayakta alkışladı.

Opera ve Balesi

SAMDOB ‘Orkestra, Koro ve Bale’ sanatçılarının teknik ekiple birlikte, seyirciye muhteşem anlar yaşattığı eserin kostüm tasarımını Gülnur Çağlayan Tuluk, dekor tasarımını Hakkı Kandır, ışık tasarımını Oğuz Murat Yılmaz üstleniyor.

Opera ve Balesi

Samsun Opera ve Balesi artık ‘Kapalı Gişe’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!