Samsun Opera ve Bale’den depremzedelere özel!

Deprem felaketinden sonra Samsun’da çeşitli yurtlara yerleştirilen depremzedelere moral ve destek vermek amacıyla gerçekleştirilen özel etkinliklerden biri de 'Hisseli Harikalar Kumpanyası' temsili oldu.

Opera ve Bale
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), 6 Şubat 2023’te yaşanan deprem felaketinin ardından Samsun’da konuk edilen depremzedelere moral ve motivasyon desteği vermek amacıyla özel bir temsil gerçekleştirdi. 22 Mart 2023 Çarşamba akşamı sahnelenen ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’ müzikalini depremzede vatandaşlarımız izledi.

Opera ve Bale

Opera ve Bale’de keyifli bir kaç saat

Samsun Devlet Opera ve Balesi’ndeki eğlenceli bir eser olan ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’ müzikalini izleyen depremzedeler keyifli birkaç saat geçirerek moral buldu.

Protokol üyelerinin de katılım gösterdiği temsil sonrasında depremzedeler müzikali çok beğendiklerini ve keyifli bir akşam geçirdiklerini ifade etti.

thumbnail
İlişkili Haber
Operadan ‘Down Sendromu Farkındalık Günü’ etkinliği

Opera ve Bale

Haldun Dormen’in ünlü eseri

Türk tiyatrosunun büyük ustası Haldun Dormen’in kaleme aldığı, ünlü besteci Melih Kibar’ın bestelediği, Çiğdem Talu’nun şarkı sözlerini yazdığı Türkiye’nin en çok bilinen ve sevilen müzikali Hisseli Harikalar Kumpanyası, 2019 yılında besteci ve orkestra şefi Kıvanç Tepe tarafından senfonik orkestraya uyarlanmış ve Şahan Gürkan’ın rejisiyle sahneye konulmuştu.

thumbnail
İlişkili Haber
Vivaldi’den Dört Mevsim, Dvorak’tan Serenade

Opera ve Bale

Samsun Opera ve Bale’den depremzedelere özel!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!