Samsun Büyükşehir’den 365 bin kişiye sıcak yemek

Samsun Büyükşehir Belediyesi, asrın felaketi yaşanan deprem bölgesindeki afetzedelerin yanında olmaya devam ediyor.

Samsun Büyükşehir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Depremin ardından hızla deprem bölgesine ulaşan Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri Kahramanmaraş kent merkezi ve Elbistan ilçesinde bu zamana kadar 365 bin kişiye sıcak yemek ikram etti.

Kahramanmaraş merkezli olarak 11 ili etkileyen iki büyük deprem sonrasında teyakkuza geçen Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bölgesindeki çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından deprem bölgesinde kurulan Gıda İşleme Merkezi ile afetzede vatandaşlar için sıcak yemek üretiliyor.

Samsun Büyükşehir

Bu zamana kadar Kahramanmaraş kent merkezi ve Elbistan ilçesinde toplam 365 bin kişiye sıcak yemek ikramında bulunuldu.

Samsun Büyükşehir tüm gücüyle onların yanında

Afet bölgesindeki vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için ekiplerin canla başla çalışmaya devam ettiğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Deprem felaketi sonrasında hızla bölgeye ulaşan ekiplerimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hemen harekete geçtiler” diyerek şunları söyledi:

Samsun Büyükşehir

“En önemli ihtiyaçlardan olan temiz içme suyu ve sıcak yemek temini noktasında süratle çalışmalarımızı yaptık. Bu zamana kadar 365 bin vatandaşımıza sıcak yemek ikramında bulunduk. Bundan sonraki süreçte de destek vermeyi sürdüreceğiz. Bölgede yaşayan vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacının temini noktasında ekiplerimiz çalışmaya devam ediyor. Tüm gücümüz ve imkanlarımızla afetzede kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

Samsun Büyükşehir’den 365 bin kişiye sıcak yemek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!