SAMKON, hayırseverleri buluşturdu

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON), deprem bölgesinde yaptıkları çalışmalardan dolayı hayırsever iş insanlarına teşekkür maksatlı iftar programı düzenledi.

SAMKON
SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşçı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) deprem bölgesi çalışmaları hakkında hayırseverler, iş insanları ve kuruluşun üyelerine teşekkür maksatlı Beşiktaş’taki Mandarin Oriental Bosphorus Otel’de iftar programı düzenledi.

SAMKON

Deprem bölgesindeki faaliyetler

İftarın ardından konuşan SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşçı, ‘asrın felaketi’ olarak adlandırılan depremler sonrası konfederasyon tarafından yapılan yardım faaliyetlerini anlattı. Adıyaman OSB Bölgesi’ne konteyner evlerden oluşan Samsun Köyü’ne ait bilgileri de paylayan Aşçı, “Depremi de inşallah sizlerle, devletimizle, milletimizle beraber atlatmış olacağız. Bundan sonra da sosyal faaliyetlerimize de devam edeceğiz. Hayat devam ediyor. Buradan emeği geçen bütün arkadaşlarımıza, yönetim kuruluna, federasyonumuza, yardım edenlere ve herkese saygı ve selam ile hürmet ediyor, teşekkür ediyorum” dedi.

SAMKON

Samsun’da bisiklet turnuvası

Daha sonra bu yıl ilki gerçekleştirilecek ve Cumhuriyet’in 2’nci yüzyılına ithaf edilen SAMKON Kurtuluş Yolu Bisiklet Turnuvası’nın sunumu ile proje tanıtımı yapıldı. Genel Başkan Kaya Aşcı, “Bu turnuvanın Samsunumuzun, bölgemizin tanıtımına, turistik değerlerine ve kültür mirasına katkı sunacağına inancım tamdır. Bu nedenle bu projemize yediden yetmişe herkes sahip çıkmalıdır” diye konuştu.

SAMKON

Kaya Aşçı sözlerini, “Bu iftarların bir önemi de bir iki senedir insanların görüşmediği insanların birbirlerini görmesine görüşmesine sebep oluyor. Birbirinizi gördünüz, kucaklaştınız belki tanıştınız. Bunlar güzel şeyler. Ben saygı, sevgi ve hürmetle hepinizi kucaklıyor, afiyet olsun diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Programa SAMKON Genel Başkanı Hasan Kaya Aşçı’nın yanısıra, SAMKON başkan yardımcıları, üyeleri ve bazı basın mensupları katıldı.

SAMKON, hayırseverleri buluşturdu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!