Oğuzhan Uğur’a salon verilmedi! Sosyal medya yıkıldı

Babala TV Youtube kanalında program yapan Oğuzhan Uğur, gençlerin daveti üzerine Samsun'da papacağı programa Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğünü salon vermeyince etkinlik iptal edildi.

Oğuzhan Uğur
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oğuzhan Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğü’ne tepki gösterdi. Twitter hesabından açıklama yapan Uğur, “Samsun’dan, Ondokuz Mayıs Üniversitesinden yıllarca çokça ödül aldık. Severler bizi. Gençler yine davet ettiler. Fakat bu defa rektörlük ‘Oğuzhan Uğur’u çok siyasi buluyoruz’ diyerek salonu vermemiş. Bu kararla kimin ne kadar siyasi olduğu da belli oldu sanırım. Etkinlik iptal” dedi.

Bu paylaşımın altına çok sayıda yorum yapıldı. Onbirlerce beğeni atıldı. Rektörlüğün bu kararına çokca tepki mesajı atıldı. Paylaşımı alıntılayan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci de, Oğuzhan Uğur’u Samsun’a davet ederek şunları ifade etti:

Oğuzhan Uğur

“Sevgili Oğuzhan Uğur kardeşim;

Üniversiteli ve Atakumlu gençlerimizle birlikte seni, Hasan Ali Yücel Gençlik Bilim ve Sanat Merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Atatürk’ün şehri Samsun’da, kapılarımız sana her zaman sonuna kadar açık.”

Rektörlüğün bu kararına tepkiler peşpeşe geldi. OMÜ Rektörlüğü ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama yaptı. Uğur’un Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’nin davetine nasıl bir cevap vereceği de merak konusu oldu. Önümüzdeki günlerde programın Samsun’da yapılıp yapılmayacağı ile ilgili de bir açıklama olacağı ifade edildi.

Oğuzhan Uğur

Oğuzhan Uğur’a salon verilmedi! Sosyal medya yıkıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!