Nuri Asan Tesisleri yıkılacak mı?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nuri Asan Tesisleri ‘nin yıkılacağı yönünde çıkan haberlere Büyükşehir Belediyesi son noktayı koydu.

Nuri Asan Tesisleri ile ilgili Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Gerçek dışı

“14.01.2022 tarihli meclis toplantı gündem maddeleri arasında yer alan millet bahçesi plan değişikliği maddesi ile ilgili; bazı yazılı basın ve sosyal medya platformlarında gerçek dışı iddialar yer almıştır.

Söz konusu plan değişikliği maddesinin Büyükşehir Belediye Meclisi alt komisyonları ve genel kurulundaki görüşmeleri sırasında Nuri Asan Tesislerinin yerinde muhafaza edileceği net olarak ifade edilmiştir.  Bu konuda plan notu mevcut olup başka bir amaç için değerlendirilmesi söz konusu değildir.

Nuri Asan Tesisleri
Samsun Büyükşehir Belediyesi sosyal medyadan açıklama yaptı.

Bu durum ortada ve herkesçe biliniyor iken; bir kısım sosyal medya hesapları ve yazılı basında yer alan Nuri Asan tesislerinin yıkılacağı ve yerine Millet Bahçesi yapılacağı haberleri tamamen gerçek dışıdır.

“İddia sahiplerini kınıyoruz”

Bu durumu çarpıtarak, Samsunsporumuzu siyasi emellerine alet etme, Samsunspor üzerinden siyasi menfaat devşirme arzusu taşıyan siyasi çevrelerin, buna çanak tutan yayın organlarının ve özellikle de siyaset etiğini hiçe sayarak tezvirat yapma gayreti içerisinde olan milletvekilinin var olduğunu görüyoruz. Gerçek dışı bütün iddiaları reddediyor, iddia sahiplerini kınıyoruz.

Nuri Asan tesisleri bu güne kadar olduğu gibi yerinde kalacak olup, idaremizce yerinden kaldırılması söz konusu değildir.  Bu konuda asılsız yayın yapanlar ile ilgili olarak hukuki süreç işletecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunar, Samsunsporumuzu süper lig yolunda başarılar dilerim.

Nuri Asan Tesisleri yıkılacak mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!