Neslihan Hancıoğlu’ndan ‘Mutabakat’a tam destek

Samsun Milletvekili Hancıoğlu, Millet İttifakı tarafından açıklanan 'Ortak Politikalar Mutabakat Metni' ile ilgili paylaşımda bulundu.

Neslihan Hancıoğlu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi, DEVA Partisi ve Demokrat Parti liderlerinin oluşturduğu Millet İttifakı’nın dün duyurduğu ‘Ortak Politikalar Mutabakat Metni’ ile ilgili açıklama yaptı.

Neslihan Hancıoğlu

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu da metindeki önemli vaatleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Neslihan Hancıoğlu : Saray ve köşk halka açılacak

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, resmi twitter yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Neslihan Hancıoğlu

“Yarının Türkiyesi’nde Cumhurbaşkanlığı Çankaya’ya taşıyacak, saray ve köşkler halka açılacak, Tank Palet Fabrikası millileştirilecek.

Atatürk Havalimanı yeniden açılacak, Cumhurbaşkanlığı uçakları satılıp, yangın söndürme uçağı alınacak.

Köy okulları geri açılacak, seçim barajı yüzde 3 olacak, gençlere pasaport ücretsiz olacak, yurt dışına çıkış harcı kaldırılacak, 6-25 yaş arasındaki gençlere aylık 5 GB bedava internet hizmeti verilecek, AB ile yapılan geri kabul anlaşması gözden geçirilecek.

Düzensiz göç gelen ülkelerle geri kabul anlaşmaları yapılacak, istisnai vatandaşlık kapsamı daraltılacak, Suriyelilerin ülkelerine geri dönüşü sağlanacak.”

6'lı masa

CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi, DEVA Partisi ve Demokrat Parti liderlerinin oluşturduğu Millet İttifakı, bir süredir üzerinde çalışılan ‘Ortak Politikalar Mutabakat Metni’ni dün açıkladı.

Neslihan Hancıoğlu’ndan ‘Mutabakat’a tam destek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!