Mücahit Yılmaz : Hizmetlerin devamı için AK Parti

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Mücahit Yılmaz, ''Hizmetlerin devamı için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Partimize destek olacağız'' dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Mücahit Yılmaz, seçim çalışmalarını Tekkeköy ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerle sürdürdü.

Kapı kapı dolaşmalıyız

Tekkeköy seçim koordinasyon merkezinde teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Mücahit Yılmaz, “Seçime sayılı günler kaldı, bu süreçte var gücümüzle çalışacağız, kapı kapı dolaşacak, her vatandaşımızın gönlünü kazanacağız” dedi.

Mücahit Yılmaz

Mücahit Yılmaz : İstikrar için AK Parti

Tekkeköy Muhtarlar Birliği ve Tekkeköy Muhtarlar Derneği ziyaretleri gerçekleştiren Yılmaz, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin önemine değdi.

Yılmaz, “Bu seçimde ülkemizi ya terör destekçileriyle birlik olanlara teslim edeceğiz ya da huzur, güven ve istikrarın, dev hizmetlerin devamı için sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Partimize destek olacak ve oy vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Mücahit Yılmaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gençlere verdiği değerden de bahseden Mücahit Yılmaz “Samsun’da ilk defa bir genç seçilebilecek bir sıradan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile aday gösterildi. Biz de verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmeye gayret edeceğiz, devamlı sahada olacağız” diye konuştu.

Mücahit Yılmaz

Aday Yılmaz, son olarak Kibarlar ve Büyüklü Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Buluşmada vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Yılmaz, “14 Mayıs’tan sonra seçildiğimiz takdirde siz hemşehrilerimi daha sık ziyaret edeceğim, sıkıntıları, sorunları birlikte çözeceğiz” dedi.

Mücahit Yılmaz : Hizmetlerin devamı için AK Parti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!