Milli Takım kitabı karne hediyesi olacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Takım kitabı, Avrupa Şampiyonası öncesinde çocuklar için güzel bir karne hediyesi olacak. Eğlenceli Bilgi serisinden çıkan kitap, içeriği ile çocukların dikkatini çekecek.

Milli Takım içerikli eğlenceli ve çocukların keyifle okuyacağı bir kitap olarak raflardaki yerini aldı. Türk milli takımının yer alacağı Avrupa Şampiyonası öncesi çocukların keyifle okuyacağı kitap, karne hediyesi olacak.

Güncellenmiş içeriği ve baskısıyla ile kitap, Timaş Eğlenceli Bilgi‘den çıktı. Aynı zamanda Milli Takım’ın 98 yıllık tarihini anlatıyor. En önemlisi bunu karikatürler eşliğinde  yapıyor. Tatil öncesinde öğrencilere karne hediyesi vermek için veliler ve öğretmenler adına ideal bir tercih.  Her şeyden önce öğreten, öğretirken sevdiren bir içeriğe sahip.

“Türkistan bozkırlarındaki atalarımızın ‘tepük’ dedikleri oyunu, futbolun Türkiye‘ye ne zaman ve nasıl geldiğini, ilk milli maçımızı hangi ülkeyle oynadığımızı, dünya kupasına kaç kere katıldığımızı öğrenmeye hazır mısınız?

Milli Takım
Bu kitap, yaz tatili öncesinde çocuklar için eğlenceli bir karne hediyesi olacak.

Bu kitapta, Türkiye’de futbolun yaşadığı gelişimi; katıldığımız turnuvalarda elde edilen başarıları ve milli futbolcularımızın hayatını heyecanla okuyacaksınız!

Bu kitabı okurken aynı zamanda millilerimizin her golüne ve galibiyetine sevineceksiniz!

Mehmet Yılmaz tarafından kaleme alınan kitap, ‘Bizim çocukların’ Avrupa Şampiyonası’nda elde edeceği başarılarla çocukların duygu dünyalarına da hitap edecek. Hem kitabı okuyup hem de milli takımımızın zaferleriyle coşacak olan çocuklar, yaz tatilini eğlenceli hale getirecek.

98 yıllık bir Milli Takım serüveni hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!”

Milli Takım kitabı karne hediyesi olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!