Milletvekili Fuat Köktaş’tan iş müjdesi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Şehirleri kalkındırırsak ülkeyi kalkındırırız. Bu anlayışla ilimizdeki projeleri, yatırımları yakından takip ediyoruz" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba İlçesi’nde bir dizi programlar gerçekleştirerek vatandaşlar, iş insanları, AK Parti teşkilat üyeleri ve kurum yetkilileri ile bir araya geldi. Köktaş, şehirlerin kalkınmasının önemine dikkati çekerek, “Şehirler kalkınırsa ülke kalkınır” dedi.

OSB ve Hastane ziyareti

Sabah gerçekleşen programda AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden ve ilçe teşkilat üyeleri ile kahvaltıda buluşan Milletvekili Fuat Köktaş, daha sonra Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Sonkaya, yönetim ve meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Fuat Köktaş

Cuma namazı sonrası vatandaşlarla sohbet eden Fuat Köktaş ilçe ziyaretinde ayrıca Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) devam eden altyapı, yönetim binası ve firmainşaatlarının son durumu ilgili Belediye Başkanı Halit Doğan ve firma yetkililerden bilgiler aldı. Milletvekili Köktaş son olarak Çarşamba Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç’un da eşlik ettiği ziyarette hastane Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin kurumun faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Fuat Köktaş : Gaz için geri sayım başladı

Aynı zamanda TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabiî Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyesi de olan Fuat Köktaş, yaptığı değerlendirmede, Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde son 20 yılda sağlıktan, eğitime, tarımdan ekonomiye her alanda eser ve hizmetin ülkeye kazandırıldığını söyledi. Köktaş, şöyle devam etti:

Fuat Köktaş

“Bu hizmetlerden en önemlisi, milletimizin hasretle beklediği kendi doğal gazımızı insanımızla buluşturmaktır. Bunun için artık geri sayım başladı. İnşallah önümüzdeki yılın mart ayı gibi bir aksilik çıkmadığı takdirde bu gaz sisteme verilecektir. Geçtiğimiz günlerde Sayın Cumhurbaşkanımız da bu konuyla ilgili bir müjde verdi. Karadeniz’deki doğal gaz rezervimizin, yeniden değerleme çalışmaları ve Fatih Sondaj Gemimizin Çaycuma-1’deki 58 milyar metreküplük yeni keşfiyle 170 milyar metreküp artarak toplam 710 milyar metreküpe ulaştığını açıkladı. İnşallah yerli doğal gazımızı 2023’te milletimizin hizmetine sunmak için gece gündüz çalışmaları sürdürüyoruz.”

Binlerce Samsunluya iş imkanı

‘Şehirleri kalkındırırsak ülkeyi kalkındırırız’ anlayışıyla Samsun’daki projeler, yatırımlar ve çalışmaları yakından takip ettiklerini de söyleyen Fuat Köktaş, “Bu anlamda Çarşamba OSB’deki altyapı, yönetim binası ve çeşitli firmaların inşaat çalışmalarını yerinde ziyaret ederek çalışmaların son durumları hakkında yetkililerinden bilgi aldık. Kısa zaman içinde yükselen yapıları görmek gurur verici. Çalışmalar bittiğinde binlerce hemşehrimize iş imkânı sağlanacak ve ekonomimiz canlanacaktır” diye konuştu.

Fuat Köktaş

Fuat Köktaş açıklamalarının son bölümünde ise, “Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için toprağa düşmüş kahraman şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum. Yeni yılın ülkemize, bölgemize ve dünyamıza güvenlik, huzur, mutluluk, sağlık ve refah getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Fuat Köktaş’tan iş müjdesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!