MHP Samsun İl Başkanlığı’nda yeni dönem

Mİlletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Abdullah Karapıçak'ın yerine MHP Samsun İl Başkanlığına yardımcısı Osman Kandıra getirildi.

MHP
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Samsun İl Başkanlığı görevine Osman Kandıra getirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı’nda İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın milletvekilliği aday adaylığı için istifası sonrası yerine yardımcısı olan Osman Kandıra geldi.

MHP Samsun İl Başkanlığı’nda bugün yapılan İl Yönetim Kurulu toplantısında İl Başkanlığı devir teslimi gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda söz alan Karapıçak Yönetim Kuruluna hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi:

MHP

“Ocak 2019’da tarafıma tevdi edilen bu ulvî görevde gece gündüz demeden yılmadan, partimize ve inandığımız değerlere uygun olarak samimi duygularla çalıştık. İl Başkanlığı görevimiz Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın Bey’in tensipleri, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla tarafımıza tebliğ edildiği günden bugüne yaptığımız teşkilat çalışmalarında her zaman desteklerini yanımda hissettiğim siz yönetim ve disiplin kuruluna, bu vesile ile ilçe başkanları ve yöneticilerine, Ülkü Ocakları İl Başkanımız ve Yönetim Kurulu’na, Ülkücü kuruluşlarımıza, dava arkadaşlarıma ve partililerimize teşekkürü bir borç bilirim.

MHP

MHP’li Karapıçak: Karar Genel Başkanımızındır

İnsanlar onurlarıyla yaşar, yaptıklarıyla anılırlar. Ülkücü milliyetçi camiada iki ayrı dönemde birçok kademede görev yapmış, bu dönemlerde İl Başkanlığı gibi ulvî bir görevi yerine getirmiş bir kardeşiniz olarak bugün bu nöbeti Yönetim Kurulumuzdan bir arkadaşımıza devrediyorum. Ne mutlu ki bu il yönetimimizden bir arkadaşımız bu görevi üstlendi. Bundan sonraki süreçte şahsımın da başkanı olacak olan Osman Kandıra Başkanımıza başarılar diliyor ve her daim bu teşkilatın, bu kutsal davanın bir neferi olarak son nefesime kadar çalışmaya devam edeceğimi belirtmek istiyorum.

Bugünden sonra partimiz zamanlamalarına ve seçim takvim sürecine bağlı olarak 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Genel Seçimlerde Samsun’dan MHP aday adayı olarak sahada olacağız. Adaylık açıklamamızla ülkücü bir duruşun gereği olarak irademizi gösterdik. Devamındaki karar Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve Genel Merkezimizindir.”

MHP Samsun İl Başkanlığı’nda yeni dönem

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!