Melis Kalkavan : Yaptığım işin hakkını veriyorum

Melis Kalkavan Erdoğan, Bizim Kanaldaa Youtube kanalındaki Anlat Hikayeni programına konuk oldu.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Melis Kalkavan Erdoğan, hikayesini youtube kanalındaki programda anlattı. Samsunlu ve Samsuncu olduğunu dile getiren Diş Hekimi Melis Kalkavan Erdoğan, evli ve bir  kız çocuğu annesi olduğunu belirtti.

Samsunspor Kulübü Derneği yönetim kurulu üyesi olan Melis Kalkavan Erdoğan, ablında gemi inşa mühendisliği okumak istediğini belirterek hikayesini şöyle anlattı:

“O vakit çok fazla gemi mühendisi olan kadın sayısı çok olmadığı söylenerek aile büyüklerimce bu tutkum hekimliği çevrildi Halam hekimdi, amcam hekimdi. O vakit kadın doğum uzmanı olmak istedim. Halam ‘bence sen diş hekimi ol’ dedi. Diş hekimi oldum. ‘Çene cerahı olayım’ dedim. Yine bir tarafa ötelendim. Ortodonti uzmanlığı tavsiye edildi.

Melis Kalkavan

5 yıllık İstabul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesinde de 6 yıllık Ortodonti Anabilim Dalında uzmanlık okudum. Mesleğimi çok seviyorum. Önce bir anne olarak, eş olarak, sonra hekim olarak her zaman sorumluluğumun en iyisini yapmaya çalışıyorum. Yaptığım işin hakkını vermekle mükellef olduğumu düşünüyorum.

Melis Kalkavan Erdoğan : Babam özel bir adamdı

Ailemin Türk denizcilik sektörüne yıllardır hizmet etmesinden mutluyum, gururluyum. Babam, bu şehir içinn özel bir figürdü. Özel bir adamdı. Futbola da yön veren siyasi bir figürdü. Abim özel bir adam. Tanıdğın en entelektüel adam. Abimdenm futbolun yanında çok şey öğreniyorum.

Melis Kalkavan

Biz çok küçük yaşlardan itibaren Samsunspor’un içindeydik. Babam Samsunspor’da yöneticilik yaptı. Babam ilk kalp krizini Samsunspor maçında geçirdi.

Samsunsor’da da Yüksel Yıldırım’ın daveti ile burada yöneticilik yapıyorum. Bu onur görevi yerine getirmek benim için şanstır, lütuftur. Bizler Samsunspor’u en iyi yere getirmek için elimizden geleni yapacağız.”

Melis Kalkavan : Yaptığım işin hakkını veriyorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!