Kovid hastalarına sıcak yemek

Kovid hastası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kovid hastalarına sıcak yemek servisi yapan Kavak Belediyesi, kimseyi yalnız ve çaresiz bırakmıyor.

Kavak’ta Kovid vakalarının artması üzerine Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, evlere sıcak yemek servisi başlattı.

Pandemi sürecinin başladığı ilk andan itibaren sosyal yardımları ile vatandaşlara yardım elini uzatan Kavak Belediyesi; son aylarda vakaların ilçede yeniden artış göstermesi üzerine geçtiğimiz yıl yaptığı uygulamayı yeniden hayata geçirdi.

Kovid-19 hastaların evlerine ücretsiz yemek servisi başlatıldı. Sosyal belediyecilik anlayışı ile her daim vatandaşlarının yanlarında olduklarını ifade eden Sarıcaoğlu; hastalığın ilk görüldüğü andan itibaren imkânları ölçüsünde kimseyi yalnız bırakmadıklarını belirtti.

Kovid hastası

Kovid hastalarını ihmal etmiyoruz

Sarıcaoğlu, “Salgının yeniden artış gösterdiği ilçemizde hasta hemşerilerimize destek olmak ve onlara bu zor günlerinde yalnız olmadıklarını hissettirmek için daha önce de yaptığımız gibi tedavileri boyunca her gün üç çeşit sıcak yemeği ücretsiz olarak ikram edeceğiz” diye konuştu.

Kovid-19

Halkla dayanışma içinde bugünleri geçireceklerini söyleyen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu şunları ifade etti:
“Salgının ilk başından itibaren Kavak’ta hiçbir insanımızı yalnız bırakmadık. Bundan sonra da bırakmayacağız. Her zaman olduğu gibi yine birlik ve dayanışma içinde bu zor günleri aşacağız. Kovid-19 olan hemşerilerimizin tedavileri sürecince yemek ihtiyaçlarını Kavak Belediyesi olarak karşılamaya başladık.

Bunun için tüm tedbirlerimizi aldık. Hastalarımıza her gün üç çeşit sıcak yemeklerini evlerine ulaştırıyoruz. Sahadayız ve halkımızın yanındayız. Evlerinde ilaç veya gıda temininde zorlanan ve yalnız kalan yaşlılarımızın acil ihtiyaçlarını karşılamak için de ekiplerimiz her an hazır. Vatandaşlarımız Alo 153 Zabıta hattımız ile 553 59614 02 ve  7413312 Nolu telefonlardan bize ulaşabilirler”

Kovid hastalarına sıcak yemek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!