Hisseli Harikalar Kumpanyası’na yoğun ilgi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi’nden mezun olan 500’e yakın öğrenci, 'Hisseli Harikalar Kumpanyası'nı izledi.

Hisseli Harikalar Kumpanyası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Devlet Opera ve Balesi’nin (SAMDOB) en çok ilgi gören eserlerinden biri olan ve 19 temsildir kapalı gişe oynayan ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası‘ müzikalinin 9 Ocak 2023 Pazartesi akşamı gerçekleşen temsilinde çok özel anlar yaşandı.

500 kişilik organizasyon

Zorlu ve yoğun tıp eğitimleri boyunca her zaman sanatla iç içe olan ve SAMDOB temsillerini izlemeye gruplar halinde sık sık gelen OMÜ Tıp Fakültesi öğrencileri ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası‘ müzikalinin 9 Ocak Pazartesi akşamı gerçekleşen temsili için 500 kişilik büyük bir organizasyona imza attı.

Hisseli Harikalar Kumpanyası

OMÜ Tıp Fakültesi öğrencilerinden mezuniyet sonrası Samsun’dan ayrılacak olanlar 6 yıllık tıp eğitimleri boyunca seyirci olarak yer aldıkları Aydın Gün Salonu’nda son kez bir araya gelerek bir nevi ‘veda buluşması’ gerçekleştirdi.

Tıp öğrencileri ve yakınları, coşkuyla izledikleri ve ayakta alkışladıkları temsil sonrasında sanatçılarla bir araya gelerek onlarla sohbet etti. Duygulu anların yaşandığı temsil sonrasında geleceğin sağlık çalışanları ve sanatçılar birlikte fotoğraf çektirdi.

 

Hisseli Harikalar Kumpanyası’na yoğun ilgi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!