Havza TSO Başkanı Acar’dan OSB’ye ziyaret

Havza'nın organize sanayi bölgesi yatırımlarıyla ekonomik bir canlanma içerisinde olduğunu söyleyen Erkan Acar, "Yatırımcılarımıza teşekkür ediyorum" dedi

Havza
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’un Havza İlçesi’nde Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki(OSB) yatırımcı firmaları ziyaretlerine devam ediyor. Acar, ilçelerindeki ekonomik kalkınmanın OSB ile ivme kazandığını belirterek yatırımcı firmalara teşekkür etti.

Orman Ürünleri Palet Fabrikası

Havza TSO Başkanı Erkan Acar, OSB’de üretim yapan Üç Er Orman Ürünleri Palet Fabrikası’nı ziyaret etti. Erkan Acar, OSB’de yaklaşık 10 ay önce üretime geçen fabrikanın ortakları Yahya Şenkal ve Temel Erkan ile görüşerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Havza

Havzalı yatırımcının mutluluğu

Fabrika ortaklarından Yahya Şenkal, “Üretime geçtiğimiz ünden bu yana artan taleplere cevap vermeye çalışıyoruz. Tam kapasiteye ulaştığımızda günlük 3 bin 500 ila 4 bin palet üretimini yakalayacağız. Havza OSB’de yatırım yapmaktan ve ilçemize katkı sunmaktan mutluyum” dedi.

Havza

2 milyon dolarlık yatırım

Firmanın diğer ortağı Temel Erkan ise, “Öncelikli hedefimiz Havza OSB’de üretim yapan fabrikalardı ama birçok ilden gelen talepler ile birçok yere palet göndermeye başladık. Yaklaşım 2 milyon dolarlık yatırımla kurduğumuz firmamız, tamamen öz kaynaklarıyla faaliyetlerine devam ediyor” diye konuştu.

Havza

Bölge ekonomisine katkı sürecek

Her 2 yatırımcıyı tebrik eden TSO Başkanı Erkan Acar da, “Öncelikle yapmış olduğunuz yatırım için teşekkür ediyorum. Hemşerimizin OSB’de yer alması bizler için ayrıca bir gurur vesilesi.

İlçemiz, OSB’ye yapılan yatırımlarla çok önemli bir ekonomik ivme yakaladı. Değerli iş insanlarımızın yatırımları ile ilçede daha da büyüyecek.

OSB gelecek olan yatırımlar ile hem bölge hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sunmaya devam edecek” dedi.

Havza TSO Başkanı Acar’dan OSB’ye ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!