Havza OSB’ye bir firma daha

Samsun'un Havza İlçesi'nde 80 milyon liralık yatırım yapacak olan firma sahipleri, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti.

Havza
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Havza OSB’de 80 milyon liralık yatırım kararı alan Acar Emprime Firması sahibi Murat Arık ile Sedat Arık ve firma yöneticisi Ercan Güler, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Havza OSB’de tekstil ve emprime baskı üzerine imalat yapacak olan iş insanı Murat Arık, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e yapılacak yatırım hakkında bilgiler verildi. Arık, “Yapılan başvurumuz sonrası yer tahsisi gerçekleşti. 80 milyon liralık bir yatırım yapmayı planlamaktayız.

Firmamız üretime başladığından 80 ile 100 arasında insanımızı istihdam edecektir. Tesisimiz 5000 metrekare kapalı üretim alanına sahip olacak. OSB sunduğu imkanlar ve idarecilerin yakın ilgisi ile ilgimizi çekti. Özellikle nakliye konusunda Havza OSB yatırımcılara cazip imkanlar sunmakta” dedi.

Havza

Havza Belediye Başkanı Özdemir : İş insanlarımıza kapımız açık

Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ilçelerine yatırım kararı alan Acar Emprime Firması sahibi Murat Arık ve beraberindekilere teşekkür ederek, “Hem ilçemizin hem de ülkemizin kalkınması için üretime ve istidama ihtiyacı var. Bu bağlamda yapılacak olan bu yatırım bizler için büyük önem arz etmekte.

Belediye olarak ilçemize yatırım için gelen tüm iş insanlarımıza kapılarımız açık. Havza OSB ilçemizin geleceği ve bizlerde bu bilinç ile çalışmaktayız. Bir kez daha ilçemize yatırım yapma kararı alan değerli iş insanlarımızı tebrik ediyor, yapacakları yatırımın öncelikle kendilerine, ilçemiz, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Havza

Havza OSB’ye bir firma daha

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!