Hamza Dağ internet yasası için tarih verdi

Hamza Dağ internet yasası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hamza Dağ, internet siteleri için çalışma yürüttüklerini ifade etti. Milletvekili Dağ, “İnternet gazeteciliği ve sitelerinin düzenlemeye ihtiyacı var” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, açıklama yaptı. Milletvekili Dağ, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde internet gazeteciliğine değindi.

Beraberinde AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte ziyarette bulunan milletvekili Dağ, “İnternet gazeteciliği ve internet siteleri konusu bizim de gündemimizde” dedi.

Hamza Dağ internet yasası
Hamza Dağ, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Hamza Dağ : İnternet siteleri gündemimizde

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu ile bir araya gelen Hamza Dağ şunları söyledi:

“İnternet gazeteciliği ve internet siteleri konusu gündemimizde. Siteler ile ilgili bir çalışma yapıyoruz. Bu konu bir düzenlemeye ihtiyaç olan konu.

Türkiye’nin her ilinden bununla alakalı talep ve istekler geliyor. Bu istekler doğrultusunda bir düzenlemeye gidilmesi gerektiğini biz de düşünüyoruz.

Gelen talepler ve bizim çalışmalarımızla birlikte bir komisyon değerlendirmesi yapıyoruz. Daha sonra bakanlarımızla görüşeceğiz. Ardından da meclisteki diğer gruplarla görüşeceğiz. Ondan sonra da meclise intikalini sağlayacağız.

Hamza Dağ internet yasası
AK Parti Medya ve Tanıtım Başkanı Dağ, internet yasası ile ilgili konuştu.

‘Herkesin istediği bir adım attık’

Ayrıca internet yasası ile ilgili adım atmış bulunuyoruz. Biz de tanıtım ve medya başkanlığı olarak bu çalışmalara destek veriyoruz. Herkesin istediği dört dörtlük bir şeyi çıkartmak arzuluyoruz.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Dağ, uydu ücretleri konusuna da değindi. Uydu ücretleri konusuna açıklık getiren Hamza Dağ, şöyle devam etti:

“Bu konu da bize gelen taleplerden biri. Uydu ücretleri ile ilgili RTÜK TÜRKSAT’a bir çalışma gönderdi. Bu konuyu özellikle takip ediyoruz. Medya ile ilişkilerimizi karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde kurmaya devam ediyoruz.”

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, ziyaretin anısına Hamza Dağ’a üzerinde ismi yazılı olan Atatürk armalı Samsunspor forması hediye etti.

Ziyarette ayrıca Basın İlan Kurumu Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Samsun Bölge Müdürü Volkan Toptaş da hazır bulundu.

Hamza Dağ internet yasası için tarih verdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!