Hakkımızda

KANALDAA.COM NASIL DOĞDU? 

‘İnternet’in hayatımıza girdiği andan bugüne ortaya çıkan devrim niteliğindeki teknoloji odaklı yenilikler her sektörde olduğu gibi medya alanında da değişime ve dönüşüme sebep oldu. Bu süreç sonunda konvansiyonel medyanın karşısına yeni medya platformları çıktı. 

Günümüzde gazeteler okunmuyor, televizyonlar izlenmiyor. Teknolojinin göbeğine doğan Y ve Z kuşağı iletişim ihtiyaçlarını ‘online ağ’ odaklı platformlardan karşılıyor. Haberler artık web sitelerinden, mobil aplikasyonlardan takip ediliyor. İletişim sosyal ağlar üzerinden kuruluyor. 

Bu duruma kayıtsız kalmayan reklam veren harcamalarını ‘online’a kaydırıyor. Bu gelişmeler ışığında biz de kolları sıvayarak yola çıktık. Bir içerik platformu kuralım dedik. Gazetelerin yerini internet haber siteleri aldı. Haberi en yalın ve en net haliyle veren bir internet gazetesi kurduk, adını da Kanaldaa.com koyduk. Televizyonun yerini video tabanlı internet platformları aldı. Size özel video içerikleri üretecek bir youtube kanalı kurduk, adını da Bizim Kanaldaa koyduk. Hem sitenin hem de kanalın içerikleri hakkında sizi daha hızlı bilgilendirmek için Bizim Kanaldaa facebook, twitter, instagram sayfalarını açtık. 

Yolumuz uzun ve meşakkatli. 

Her geçen gün üzerine koyarak ilerleyen bir platform hedefiyle çıktığımız bu yolda desteklerinizi bekliyor olacağız.

Saygıyla. 

 

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!