Erhan Usta : Samsun için vizyoner projelerimiz hazır

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta ve milletvekili adayları İmren Nilay Tüfekci, Ahmet Karkucak, Halil İbrahim Yalgın, Yunus Gün; Canik’te muhtarlarla, Tekkeköy’de esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Erhan Usta
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güne Canik Muhtarlarıyla düzenlenen kahvaltıda başlayan İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Grup Başkanvekili Erhan Usta, “Canik ilçemiz uzun yıllardır kayıt dışı göç, uyuşturucu, yerel ve genel iradenin vurdumduymazlığıyla mücadele ediyor. Samsunumuzun kalbinde yer alan Canik için, bugüne kadar gerek Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünden gerekse de düzenlediğimiz basın toplantıları aracılığıyla mücadele ettik. Tüm sorunlarını biliyoruz ve iktidarımızda da bu sorunların ivedilikle üstüne gideceğiz.” dedi.

Erhan Usta

Samsun’un ve Tekkeköy’ün hem sözcüsü hem avukatı oldum

Canik programının ardında Tekkeköy ilçesine geçen Usta, burada esnaflar ve vatandaşlarla buluştu. Burada konuşan Erhan Usta, “Ankara’da bugüne kadar Samsun’un ve Tekkeköy’ün hem sözcüsü hem avukatı oldum,  olmaya da devam edeceğim. Samsun’u hak ettiği yere getireceğiz. Türkiye’de nüfus büyüklüğüne göre 16. olan Samsun bugün geldiğimiz noktada kişi başı gelirde 48. sırada. Verimli ovalar var, deniz var, karayolu var, demir yolu var akılcı bir yönetim yok, refah yok” diye konuştu.

Erhan Usta

Erhan Usta : Samsunlular müsterih olsun

“Samsunlular müsterih olsun İYİ Parti iktidarında Samsun’u yeniden cazibe merkezi haline getireceğiz” diyen Erhan Usta, “Samsun için vizyoner projelerimiz, stratejik hedeflerimiz hazır. Teknoloji odaklı ar–ge ve yenilikçilik kapasitesinin arttırılması ile Tekkeköy-Canik ilçelerinde öncü sektörlerin uluslararası piyasadaki rekabet gücünden faydalanılmasını, büyüyen pazarda yerini almasını sağlayacağız. Bizi ne kadar güçlü desteklerseniz hedeflerimizi de o kadar güçlü ve hızlı gerçekleştiririz” ifadelerini kullandı.

Erhan Usta

Erhan Usta : Samsun için vizyoner projelerimiz hazır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!