Diyarbakırlı öğrenciler Samsun’da

Hayırsever iş insanı Olgun Aydoğan tarafından Samsun'da ağırlanan Diyarkabırlı bir grup ortaokulu öğrencisi, Makine Mühendisleri Odası'nın (MMO) konuğu oldu.

Diyarbakır
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunlu iş insanı Olgun Aydoğan, 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Diyarbakır Çermik Arabük Ortaokulu öğrencilerini ve öğretmenlerini Samsun’da ağırlıyor. Hayırsever iş insanı Diyarbakırlı konuklarıyla son olarak MMO Samsun Şubesi’nin misafiri oldu.

Diyarbakır

Günün anısına karşılıklı hediyeler

MMO Samsun Şubesi’nde Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlanıp Diyarbakırlı çocuklara Samsun pidesi ikram edildi. Öğrencilere yakın ilgi gösteren Kadir Gürkan öğretmenlere de günün anısına Bandırma Vapuru maketi armağan etti. Diyarbakırlı öğrenciler ise Kadir Gürkan’a okullarının isminin yazılı oldu baskılı tişört hediye ederek teşekkür etti.

Diyarbakır

19 Mayıs coşkusu ve milli birliktelik

19 Mayıs’ın Samsun’da başka bir coşku ve gururla kutlandığını hatırlatan Kadir Gürkan, “Bu kapsamda şehrimizde ağırladığımız Diyarbakırlı çocuklarımız, ziyaretleriyle bizleri mutlu etmiştir. 19 Mayıs’ın, Kurtuluş Mücadelesinin, tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk adımının atıldığı bu kentte Diyarbakırlı çocuklarımızla milli birlik ve beraberliğimizi bir kez daha pekiştirdik” dedi.

Diyarbakır

Etkinlikte ayrıca MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi End. Yük. Müh. Ali Dinler ve MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mak. Müh. Ayşe Ünsal Kıran, ‘Makine ve Endüstri Mühendisliği’ meslekleri hakkında birer sunum gerçekleştirdi.

Diyarbakırlı öğrenciler Samsun’da

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!