Deniz Seki Samsunspor taraftarını ikiye böldü

Deniz Seki şarkıları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Deniz Seki, Samsunspor taraftarını ikiye böldü. Kulübün düzenleyeceği gala gecesinde sahne alması planlanan sanatçının gelişine bazı taraftarlar tepki gösterdi.

Deniz Seki, Samsunspor Kulübü Derneği tarafından düzenlenecek olan gala gecesinde sahne alacak. ‘Dünyanın En Ağır Forması’ olarak adlandırılan ‘Mor Forma’ için 27 Kasım’da düzenlenecek gecede ünlü sanatçının sahne alacağının duyurulması üzerine sosyal medyada taraftarlar arasında tartışma başladı.

Deniz Seki konseri iptal mi?

Üzerinde 15 ayrı dide ‘Kadına Şiddete Hayır’ yazılı Atatürk armalı ‘Mor Forma’ Gala Gecesi için sanatçının adının duyurulması üzerine sosyal medyada tartışma başladı.

Deniz Seki şarkıları
Samsunspor Kulübü ‘Mor Forma’ Gala Gecesi düzenliyor.

Özellikle bazı taraftarlar, daha önce bir suçtan dolayı cezaevinde yatan sanatçının böyle anlamdı bir gecede sahne almasına tepki gösterdi. Bazıları da cezasını çeken ve pişman olduğunu ifade eden Deniz Seki’nin sosyal medyadan linç edilmesini doğru bulmadığını ifade etti.

Bir otelde düzenlenecek gecede elde edilen gelir ise kadın sığınma evlerine verilecek.

Kulüp paylaşımı kaldırdı

Ancak gelen tepkiler üzerine Samsunspor Kulübü herhangi bir açıklama yapmadan Deniz Seki paylaşımını sosyal medyadan kaldırdı.

Ancak sanatçının gecede sahne alıp almayacağına ilişkin bir açıklama yapılmadı. 27 Kasım’daki gecede Seki’nin mi yoksa başka bir sanatçının mı sahne alacağına dair önümüzdeki günlerde açıklama yapılması bekleniyor.

Samsunspor Kulübü Derneği yöneticilerinin nasıl bir yol izleyeceği de merak ediliyor.

Deniz Seki şarkıları
Önce paylaşım yapıldı, sonra kaldırıldı.

Deniz Seki kimdir 

1 Temmuz 1970’te İstanbul’da doğdu. ilkokulu Maçka Süheyla Artam İlkokulu’nda okudu. Orta ve lise eğitimini de yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi’nde tamamladı. Okulu bitirdikten sonra, TRT İstanbul Televizyonu’ndaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu oldu.

İlk olarak 1993 yılında Melih Kibar ile tanıştı. Daha sonra Kenan Doğulu, İzel, Emel Müftüoğlu ve Zuhal Olcay gibi sanatçılara vokalistlik yaptı.

Kendi yazdığı şarkı ‘Bırakıp Gidersen’ ile birinci oldu. Ayrıca 9 Nisan 1997 tarihinde ilk albümünü yayınladı. Söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan Hiç Kimse Değilim ile albümünü çıkardı. Bununla birlikte 2 Aralık 1999 tarihinde birçoğu kendisine ait olan Anlattım isimli albümü yayınlandı.

Deniz Seki şarkıları

Deniz Seki Samsunspor taraftarını ikiye böldü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!