Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in oğlunun nikah merasimine katıldı.

nikah
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in oğlu Abdurrahim Mustafa Demir ile Melda Nur Ordu’nun nikah şahitliğini yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in oğlu Abdurrahim Mustafa ile Melda Nur Ordu’nun düğün törenine katıldı.

Nikah

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap edip, toplu açılış törenini gerçekleştirdikten sonra Şehit Ömer Halisdemir Salonu’nda düzenlenen “Kurtuluştan Bugüne Hep Birlikte 2023’e” Programı’nda konuştu.

Ardından Sheraton Grand Samsun Hotel’e geçerek Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in oğlu Abdurrahim Mustafa Demir ile Melda Nur Ordu’nun düğün törenine katıldı.

Nikah

Bakanlar nikah şahidi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın nikah şahidi olup, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in kıydığı nikahta ayrıca, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri ve Samsun Valisi Doç.Dr.Zülkif Dağlı da gelin ve damadın şahitliğini yaptı. Partinin üst kademe yöneticileri, milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah törenine katıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!