Cumhurbaşkanı Erdoğan Büyükşehir Belediyesi’nde

Cumhurbaşkanı Erdoğan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Mustafa Demir ile görüştü.

TEKNOFEST Karadeniz etkinliğine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, buradaki programın ardından Büyükşehir Belediyesi’ne geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye binası önünde toplanan vatandaşlarla selamlaştı, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Cumhurbaşkanı

Samsunlularla selamlaşmasının ardından makama geçen Erdoğan’ı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir karşıladı. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım da Erdoğan ile birlikte belediyeye geldi.

Samsun milletvekillerinin yanı sıra protokol üyelerinin de hazır bulunduğu belediye ziyaretinde, Başkan Demir, kentte yapılan çalışmaları, devam eden projelerden söz ederek sunum yaptı.

Yaklaşık 2 saat belediyede kalan Erdoğan, yapılan çalışmaları değerlendirdi. Başkan Mustafa Demir’in merkezi hükümetten taleplerini de danışmanlarına not aldırdı. Toplantı oldukça verimli geçti.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde Başkan Demir ile ikili görüşme gerçekleştiren Erdoğan, çalışmalara tam not verdi. Ardından burada şeref defterine ziyaret anısına duygu ve düşüncelerini yazdı.

Kızılelma
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılelma’yı böyle imzaladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılelma’ya imza attı

Erdoğan, Samsun Çarşamba Havalimanı’nda düzenlenen TEKNOFEST KARADENİZ 2022’ye katıldı. Erdoğan, burada Bayraktar Kızılelma ve Hürkuş uçaklarını imzaladı.

Uçakların önünde poz verdi. Etkinlikte, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun da yer aldı.

Erdoğan, Samsun Çarşamba Havalimanı’nda devam eden TEKNOFEST 2022 alanında Kızılelma insansız savaş uçağına ve Hürjet’e imza attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Büyükşehir Belediyesi’nde

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!