Çiğdem Karaaslan : Rehavete kapılmadan çalışıyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un 19 Mayıs ve Atakum ilçelerinde seçim çalışmaları kapsamında ziyaret gerçekleştirdi.

Çiğdem Karaaslan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19 Mayıs ilçesinde esnafla görüşen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 28 Mayıs’ta cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turunun yapılacağını hatırlattı.

Çiğdem Karaaslan

Cumhur İttifakı’nın 14 Mayıs’ta yapılan seçimde mecliste milletvekili çoğunluğunu aldığına işaret eden Çiğdem Karaaslan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ilk turda aldığı 49,52’lik oy oranıyla zaten ikinci turda da kazandığını göstermiş oldu. Ama rehavete kapılmadan bizler ve teşkilattaki arkadaşlarımız çalışmalarına devam ediyor. Cumhurbaşkanı’mızın selamlarını ve yapılan çalışmaları vatandaşlarımıza iletiyorlar. Ülkemizin ikinci yüz yılında vatandaşlarımızın yetkiyi tekrar Cumhurbaşkanı’mıza vereceğinden şüphemiz yoktur” dedi.

Çiğdem Karaaslan

Çiğdem Karaaslan gençlerle bir araya geldi

Karaaslan daha sonra Atakum ilçesinde Kamalı Mahallesi’nde kadınlarla buluştu, esnaf ziyaretlerinin ardından Endülüs Kitabevi’nde gençlerle bir araya geldi.

Karaaslan, kentteki temasları kapsamında son olarak Çerkes Derneği’ni ziyaret etti.

Çiğdem Karaaslan

Ziyaretlerinde Karaaslan’a, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven, AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Fatma Karakartal ve AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek eşlik etti.

 

Çiğdem Karaaslan : Rehavete kapılmadan çalışıyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!