CHP’li Engin Altay Samsun’da konuştu

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Samsun'da halk buluşmasında konuşarak, “İlk yapmamız gereken heyecanımızı, inancı daha da yüksek tutmak. Herkes sandığa gitsin. Bay Kemal'i 13. cumhurbaşkanı yapmaya yetecek enerji ve azmimiz var” dedi.

Engin Altay
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, partisinin Samsun il Başkanlığınca Tütün İskelesi’nde düzenlenen halkla buluşma programına katıldı. Altay, burada yaptığı konuşmada, 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için oy istedi.

Herkesin oy kullandığı sandığa sahip çıkması gerektiğini belirten Engin Altay, “İlk yapmamız gereken heyecanımızı, inancı daha da yüksek tutmak. Herkes sandığa gitsin. Bay Kemal’i 13. cumhurbaşkanı yapmaya yetecek enerji ve azmimiz var” diye konuştu.

Engin Altay

Türkiye’nin kaderinin 28 Mayıs akşamı değişeceğini anlatan Altay, ”CHP için PKK da FETÖ de IŞİD de Hizbullah da elleri kanlı terör örgütleridir. Biz bunu söyledik. Elinden anahtarı ve ehliyeti alınan şoföre tekrar ehliyeti ve anahtarı vermez bu millet diye düşünüyorum” diye konuştu.

Engin Altay : Lütfen sandıklara sahip çıkın

Altay, yüzde 6 civarında Ata İttifakı’nda emanet oy bulunduğunu ifade ederek, şöyle devam etti:

Engin Altay

“Şimdi Ata İttifakı, Millet İttifakı ile el ele verdi. Hep birlikte Türkiye’ye huzuru, barışı, mutluluğu getireceğiz. CHP ağırlıkta. Lütfen sandıklara sahip çıkın. Karar belli. Sonuçlar hızla bitecek. 28 Mayıs akşamı Türkiye üç büyük beladan birden kurtulacak. Terör dize çökecek, Suriyeliler gidecek, enflasyon düşecek, uyuşturucu baronlarının kökü kazınacak. Herkes için eşit adalet, herkes için hürriyet olacak. Devlet ahlak, adalet, liyakatle donanacak.”

CHP’li Engin Altay Samsun’da konuştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!