CHP Samsun milletvekili aday adaylarını tanıttı

CHP’nin Samsun Milletvekili aday adaylarının tanıtımının yapıldığı Şehit Ömer Halisdemir Kongre salonu tarihinin en kalabalık toplantısına ev sahipliği yaptı. Salona sığmayan Samsunlular, dışarıda kurulan dev ekranlardan aynı coşkuyla içerideki toplantıyı izledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP ‘Samsun Milletvekili Aday Adayı’ tanıtımını yaptı. Samsun’daki Şehit Ömer Halisdemir Kongre Salonu’nda yapılan toplantısında konuşan CHP İl Başkanı Fatih Türkel “8 bin 500 liralık maaşı müjde diye yutturmaya çalışıp, soğanı 25 liraya çıkaranları, emekliyi açlığa mahkum edenleri göndermek için geliyoruz. İnancımız tam, kadrolarımız hazır” dedi.

CHP

Oy verdikleri yoksullaşırken onlar zenginleşti

CHP İl Başkanı Fatih Türkel, “Bugün salonlara sığmadınız. Bugün iktidara olan inancınızla, 14 Mayıs’ta ülkenin çehresinin değişeceğine olan inancınızla, milletimizin yarınlarına olan inancınızla buraya geldiniz. 15 Mayıs’ta gelecek baharın ilk adımı da Atatürk’ün Samsun’a ilk adımı attığı yerde atılmış olacaktır” dedi. Fatih Türkel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1999 depreminde çadırlara gittiğini hatırlatarak, “Erdoğan o dönem kendisine oy verilmesini istedi. Halk ona yetkiyi verdi. Yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklarla mücadele edeceklerini söylediler. Ama bu 21 yılda onlar zenginleşti, oylarını aldıkları insanlar fakirleşti” diye konuştu.

CHP

Başkan Deveci : Kuvayi milliye ruhuna ihtiyaç var

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “Bu şehre atılan ilk adımla bizler küllerinden yeniden doğmuş bir milletiz. Kuvayi milliye ruhu ile yıllardır bütün kaybettiklerimizi yeniden yerine koymaya birliğe beraberliğe ve aydınlık bir Türkiye’ye çok az kaldı. Devletin kademelerinde liyakata herkesin hak ettiğini almasına saygılı günler kaldı. 15 Mayıs sabahı Türkiye mutlu ve umutlu bir güne uyanacak” dedi.

CHP

CHP Genel Baştan Yardımcısı Torun : Birlikte olursak başarırız

Dışarıda kurulu olan platformda konuşan CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun da, “Söylenmesi gereken her söz söylendi. Artık bundan sonra söz değil, çalışmak için sahalarda olacağız. Birlikte olursak başarırız. Doğru şeyler söylüyoruz. İnsanımızı düşünüyoruz. Hepimizin alnı açık, başı dik. Veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız yok. Bu haramilere de bu alanları dar edeceğiz. Gidilmedik yer, sıkılmadık el bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

CHP

Düzenlenen programa CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Parti Meclisi Üyesi ve Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, partililer ve milletvekili aday adayları katıldı.

CHP Samsun Milletvekili aday adayları şu şekilde;

“Abdullah Taşkın, Atila Tekcan, Barış Kaygusuz, Burhan Saral, Dursun Cin, Emircan Kuyumcu, Erhan Demir, Fatih Tok, Göksel Başar, Gülay Deveci, Hayati Tekin, Hayati Tosun, Kemal Zeybek, Mehmet Atalay, Mehmet Özdağ, Melis Kalkavan Erdoğan, Murat Can, Nazan Güneysu, Neslihan Hancıoğlu, Neşe Kangüleç, Nihat Oktay, Nilsu İrem Koçyiğit, Nuri Cömert, Özler Yılmaz, Suat Yıldız, Şevket Özkaya, Şevki Yılmaz, Tarık Cengiz, Tuncay Zorbay, Tuncer Onur ve Yalçın Şensu.”

CHP Samsun milletvekili aday adaylarını tanıttı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!