Çarşamba Ticaret Borsası fındık için çağrı yaptı

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu ziyaret etti.

ÇTarşamba Ticaret Odası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, fındık için çağrı yaptı.

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz ve yönetimi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyparet etti.

Kazım Yılmaz, fındığın dünya pazarında hak ettiği değeri alabilmesi, hem dünya pazarında hem de Türkiye’de katma değerli bir ürün olarak

kullanımının yaygınlaşması için akıl birliği ile ortak çalışmalar yapılması gerektiğini söyledi.

Samsun TSO’ya ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, Meclis Başkanı Hacı Toraman ve beraberindeki Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Zeren,

Borsa Genel Sekreteri Sercan Yaşar, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Çalışkan, Hüseyin Işık ve İlhan Peker ile birlikte,

oda organ seçimleri sonucu yeniden başkan seçilen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Çarşamba Ticaret Borsası

Yeni dönemde de birlikte çalışacağız

Yılmaz ve Murzioğlu gerçekleşen ziyarette oda ve borsa seçimleri ile Samsun ve Çarşamba’nın ticari hayatını istişare etti.

Kazım Yılmaz, 2022 yılının son aylarında gerçekleşen oda ve borsa organ seçimlerini değerlendirerek şunları söyledi:

“Bir kez daha güven tazeleyen Samsun TSO Başkanımız Murzioğlu ve Meclis Başkanımız Haluk Akyüz’ü tebrik ediyorum.

Samsun’a sundukları hizmetlerinde başarılar diliyorum, yeni dönemde de, Ticaret Odamız ile sürdürdüğümüz başarılı ilişkilerimize devam ederek şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz.”

Çarşamba Ticaret Borsası’ndan akil birliği ve ortak çalışma çağrısı

Ziyarette Başkan Yılmaz ve Murzioğlu, Samsun’un ticari hayatı için büyük bir öneme sahip olan fındığın dünya pazarında daha hak ettiği değeri alabilmesi ve

hem dünya pazarında hem de Türkiye’de katma değerli ürün olarak kullanımının yaygınlaşması için akıl birliği ile ortak çalışmalar yapılması gerektiğini vurguladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası Başkan Yılmaz, Başkan Murzioğlu’na Çarşamba’nın fındığını, Meclis Başkanı Hacı Toraman da Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz’e Çarşamba’nın yumurta topuk ayakkabısının minyatürünü hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Murzioğlu, güven tazeleyerek yeniden Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı seçilen Kazım Yılmaz ve yönetimine yeni dönemlerinde başarılar diledi.

Çarşamba Ticaret Borsası fındık için çağrı yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!