Canik Belediye Başkanı Sandıkçı Maraş’ta

Kahramanmaraş'a giden Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, "Deprem bölgesinde yaraları sarmak için çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz" dedi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş’ta düzenlenen Afet, Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Deprem bölgesinde koordinasyonu sağlamak üzere Kahramanmaraş’ta görevde bulunan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı ve sahada çalışmalarına devam eden Canik Belediyesi ekiplerini ziyaret eden Başkan İbrahim Sandıkçı, deprem bölgesinde yaraları sarmak için çalışmaların büyük bir titizlikle devam ettiğini söyledi.

Canik Belediye Başkanı

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı değerlendirme toplantısına katıldı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ‘asrın felaketi’ olarak nitelenen ve 11 ilin etkilendiği depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş’ta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşen Afet, Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Toplantıda deprem bölgesinde koordineli bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalar değerlendirildi. Deprem bölgesinde çalışmaların titizlikle sürdüğünü ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Deprem bölgesinde yaraları sarmak için çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz. Koordineli bir şekilde sürdürdüğümüz çalışmalarımızla depremzede kardeşlerimizin gerekli ihtiyaçlarını bölgede karşılıyoruz. Devletimiz, tüm kurumları tüm imkânları ile depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanında. Allah bizlere bir daha böyle büyük acılar yaşatmasın. Ülkemizi ve milletimizi her türlü afetten muhafaza eylesin” dedi.

Canik Belediye Başkanı

Vali Zülkif Dağlı’ya ziyaret

Başkan İbrahim Sandıkçı, deprem bölgesinde koordinasyonu sağlamak için görev yapan Samsun Valisi Doç. Dr. ZülkifDağlı’yı ziyaret etti. Samsun ilçe belediye başkanları ile birlikte Vali Doç. Dr. ZülkifDağlı’yı ziyaret eden Başkan İbrahim Sandıkçı, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kahramanmaraş’ta depremzedeler için oluşturulan yaşam alanını ziyaret eden Başkan İbrahim Sandıkçı, burada görevlerine devam eden Vezirköprü Kaymakamı Halid Yıldız, Ladik Kaymakamı Ahmet Raşit Orhan, Havza Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürleri ile Canik Belediyesi ekiplerine kolaylıklar diledi.

Canik Belediye Başkanı

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı Maraş’ta

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!