Buz Pateni Samsun’da büyük ilgi görüyor

Bu pateni
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Buz Pateni sporunu sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla; geçtiğimiz günlerde kurulan Kuzey 1919 Buz Sporları Kulübü, ilk olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Buz pateni sporunu sevdirmek için Samsun’da Buz Sporları branşında Kuzey 1919 Buz Sporları Kulübü kuruldu. Kulübün 1’inci Olağan Genel Kurulu’nu dernek binasında gerçekleştirildi. Genel Kurula katılan üyeler; Davut Numanoğlu başkanlığında yeni yönetim kurulunu seçti.

Buz Pateni
Kuzey 1919 Buz Sporları Kulübü il genel kurulunu yaptı.

Samsun’da güzel bir yönetim kurduk

Yeni Yönetim Kurulu’nda Davut Numanoğlu (Başkan); Adnan Özdemir, Kemal İlyas Sağır, Kemalettin Ak, Alican Usta, Sezai Tiryaki, Sezen Sandıkçı, Dilek Akyürek, İlhan Kadri Kahveci yer aldı. Aynı zamanda Buz Pateni Federasyonu Karadeniz Bölge Sorumlusu da olan Kulüp Başkanlığa seçilen Davut Numanoğlu; “Samsun’da bu sporun tanıtılması ve yaygınlaştırılması için çalışacağız.

Özellikle kulübümüzün hedefi; bu spora yetenekli çocukları, gençleri tespit etmek. Ayrıca, deneyimli antrenörlerimiz ile onları ulusal ve uluslararası yarışmalara hazırlamak ve milli sporcular yetiştirmektir. 4 yaştan itibaren her yaştan çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin katılabileceği hafta içi ve hafta sonu kurslarımız devam etmektedir. Hedeflerimize ulaşmak için güçlü bir yönetim kurduk” dedi.

Buz Pateni Samsun’da büyük ilgi görüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!