Bebek ve Çocuk Kütüphanesi açıldı

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kütüphane açılışına katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Vezirköprü Belediye Kültür Merkezi’nin bir bölümünde oluşturulan Bebek ve Çocuk Kütüphanesi’nin açılışında yaptığı konuşmada, bebek ve çocuk kütüphanelerinin sayısını artırdıklarını söyledi.

Bebek ve Çocuk Kütüphanesi

Yeni nesiller, 0-6 yaş grubu için devlet ve bakanlıkları olarak çalışmaya devam edeceklerini belirten Bakan Yardımcısı Serdar Çam, “Kütüphanelerimiz kültürel saldırılara, geleceğimizi karartmak isteyenlere, pek çok noktada sapkınlığa götürmek istenen küreselleşme süreçlerine karşı en büyük güvencelerimizdir. Bu yerler geçmişimizden gelen, bize miras bırakılan tarihimiz, değerlerimiz, kültürlerimiz ve bunları yaşatacak olan mekanlarımızdır” dedi.

Bebek ve Çocuk Kütüphanesi

Bebek ve Çocuk Kütüphanesi çocuklarla açıldı

Konuşmaların sonrasında katılımcılar, kütüphanede bulunan çocuklarla açılış kurdelesini kesti ve kütüphanede incelemede bulundu.

Açılışa Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Vezirköprü Kaymakamı Halid Yıldız, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan İpekdal, Vezirköprü Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı, Vezirköprü Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Çetinkaya, İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Koç ile davetliler katıldı.

Bebek ve Çocuk Kütüphanesi açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!