Başkan Mustafa Demir son noktayı koydu! Öyle bir şey yok

Mustafa Demir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Mustafa Demir, Nuri Asan Tesisleri’nin yıkılacağı yönündeki haberlere değindi: Öyle bir şey yok.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  “Nuri Asan Tesisleri’ni kaldıracakmışız” diyerek algı yapıldığını belirterek şunları söyledi:

“Yapılan algı doğru değil. Nuri Asan Tesisleri’ni neden kaldıralım? Öyle bir şey yok. Özellikle bunu belirtmek istiyorum.

Mustafa Demir
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bursaspor maçını tribünden takip etti.

Başkan Mustafa Demir : Ben sert değilim

Ayrıca neden o haberleri yaptıklarını da biliyorum. Bununla birlikte Ben onlara da hizmet yapmak zorundayım. Ayrıca bu iş böyle. Adam dişlerini sıkıyor. Durup dururken rahatsız oluyor. İş yapmamızdan rahatsız oluyor.

O rahatsız olan adama da hizmet etmek durumundayım. Çöpünü temizleyeceğim, kanalizasyonunu, suyunu, yolunu yapacağım. Belediye başkanlığı böyle bir iş. Bana ‘sert’ diyorlar. Ayrıca ben sert değilim, disiplinli bir adamım. Özellimle benim kadar yumuşak huylu bir adam zor bulursunuz.”

Mecliste gündem olmuştu

Samsunspor Nuri Asan Tesisleri’nin yıkılacağı yönünde daha önce haberler çıkmıştı. Büyükşehir Belediye Meclisi’nde tesisin bulunduğu alanın Millet Bahçesi Statüsü’ne alınması için teklif verilmişti. Samsunspor taraftar grubu liderleri de Başkan Demir ile bu konuyu görüşmüştü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, daha önce de tesislerin yıkılmayacağını açıklamıştı.

Büyükşehir Belediesi’nden de yapılan açıklamada da; kulübün istemesi halinde daha modern bir tesis yapılabileceği ifade edilmişti.

Konunun tekrar gündeme gelmesi üzerine Başkan Demir, özellikle bir kez daha altını çizerek tesislerin yıkılmayacağını net bir şekilde vurguladı.

Başkan Mustafa Demir son noktayı koydu! Öyle bir şey yok

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!