Başkan Mustafa Demir : En zengin TEKNOFEST oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Mustafa Demir, içerik bakamından en zengin TEKNOFEST’in Samsun’da olduğunu söyledi.

Başkan Mustafa Demir, TEKNOFEST ile ilgili konuştu.

Samsun’da TEKNOFEST heyecanı dün yapılan etkinlik ve finallerle sona erdi. Samsun,  TEKNOFEST KARADENİZ’ e yaptığı ev sahipliği ile isminden söz ettirdi. Samsun-Çarşamba Havalimanı tarihi bir kalabalığa tanıklık etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, dünyanın en büyük teknoloji festivalini değerlendirdi.

6 gün boyunca coşkunun hiç dinmediğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “İnsanlarda müthiş bir heyecan vardı. Yoğunluk, ilgi üst düzeydeydi. TEKNOFEST amaca hizmet etti. Bütün bölgede, özellikle Samsun’da, vatandaşlarımız da, gençlerimiz de müthiş bir vizyon değişimi getirecek” diye konuştu.

TEKNOFEST

Bambaşka geçti

“Şu anda bizim de belediye olarak tüm çalışmalarımız TEKNOFEST ile örtüştü” diyen Başkan Mustafa Demir şunları söyledi:

“Bilgiyi, teknolojiyi öne çıkaran vizyon projelere verdiğimiz değer çok daha anlaşılır hale geldi. Belediye Başkanı olarak bu şehrin en mutlu insanı bu günlerde benim herhalde.

Başkan Mustafa Demir

22 yıllık siyasi hayatımda bakanlık, milletvekilliği yaptım. Birçok organizasyon düzenledik. Ama Bu TEKNOFEST KARADENİZ bambaşka geçti. Ben de ömrümün en heyecanlı en güzel günlerini geçirdim. Emeği geçen herkesi, tüm paydaşları tebrik ediyorum.

Belediye çalışanlarımızı tebrik ediyorum. Vatandaşlarımızı da bu ilgiden dolayı canı gönülden kutluyorum.”

TEKNOFEST Karadeniz heyecanı ve coşkusu 7’den 70’e tüm Samsunlular tarafından hissedildi. 6 gün dolu dolu bir festival geçiren Samsunlular büyük keyif aldı.

Başkan Mustafa Demir : En zengin TEKNOFEST oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!