Başkan Demirtaş’tan gazi ve şehit ailelerine ziyaret

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Türkiye Harp Malulleri, Şehit, Gazi, Dul ve Yetimleri Dayanışma Derneği Başkanı Necati Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini dernek binasında ziyaret etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Demirtaş, Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit Aileleri Derneğini ziyaret etti. Başkan Demirtaş, gazilerin ve şehit ailelerinin taleplerini dinleyerek, “Bugün bu topraklarda özgürce yaşıyor ve şanlı bayrağımızı gururla gönderde dalgalandırabiliyorsak, bunu aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz” dedi.

Başkan Demirtaş : Her zaman başımızın üstünde yeriniz var

Dernek Başkanı Necati Yılmaz ile dernek binası gezerek bilgiler alan Başkan Demirtaş, bütün dünyanın zor bir dönemden geçtiğini dile getirerek şöyle konuştu:

Başkan Demirtaş

“Savaşlar oluyor. İnsanlar vatanlarını terk ediyor. Böyle dönemlerde insan gazilerimizin kıymetini daha iyi anlıyor. Bu topraklarda kahramanlar yaşıyor. Sizler bu çabayı göstermeseydiniz bugün bambaşka yerlerde olabilirdik. Bu milletin harcı bu kültürdür. Bu kültürü yaşatan da sizlersiniz. Bu vatanı ayakta tutan şey vatan sevgisidir, millet aşkıdır. Onu da sizler yaşatıyorsunuz. Sizler bize emanetsiniz. Her zaman başımızın üstünde yeriniz var. Gücümüz neye yeterse yapmaya hazırız. Biz bir aileyiz. Sizlerin bizim gönlümüzdeki yeri bambaşka ve bu hep böyle olmaya devam edecek.”

Başkan Demirtaş

“Bu bir ahde vefadır”

Samimi sohbet havasında geçen ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Harp Malulleri, Şehit, Gazi, Dul ve Yetimleri Dayanışma Derneği Başkanı Necati Yılmaz, “Bizleri şereflendirdiniz, bu kadar yoğun mesai arasında bizleri ziyaret ettiniz. Bizi sizlerin bu ilgi alakası çok mutlu etti. Bu tür şeyler yaşamadan anlaşılmaz. Acılarımızı hafifleterek yaşamaya mecburuz.Bu bir ahde vefadır.Bizim kapımız her zaman sizlere açık. Dernek olarak vatan ve millet sevgisini aşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu yolda verdiğiniz tüm desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Demirtaş

Başkan Demirtaş’tan gazi ve şehit ailelerine ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!