Bakan Muş Keşif Kampüsü’nde öğrencilerle buluştu

Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Muş ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde eğitim alan öğrencileri ziyaret etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Canik Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan ve geleceğin bilim insanlarını yetiştiren Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde eğitimler devam ediyor. Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kampüsü  ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Keşif Kampüsü

Öğrencileri eğitim aldıkları atölyelerde ziyaret eden, Bakan Muş ve Başkan Sandıkçı, onlarla yakından ilgilenerek sohbet etti. Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde bulunan atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanları ile kampüste devam eden eğitimler hakkında Bakan Mehmet Muş’a bilgilendirmelerde bulundu. Öğrenciler, Bakan Muş ve Başkan İbrahim Sandıkçı’yı büyük bir sevgi ve ilgi ile karşıladı.

Keşif Kampüsü

Canik Keşif Kampüsü’nde uygulamalı eğitim

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde eğitimlerine devam eden öğrencileri ziyaret eden Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı öğrenciler tarafından büyük bir coşkuya karşılandı.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, gerçekleşen ziyaret programında Canik Keşif Kampüsü’nde bulunan atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanları ile devam eden eğitimler ile ilgili Bakan Muş’a bilgiler verdi.

Keşif Kampüsü

Canik Keşif Kampüsü’nde özel olarak hazırlanan eğitim müfredatı çerçevesinde uygulamalı eğitimlerin devam ettiğini vurgulayan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Burada öğrenci seçme sınavlarının tamamlanmasının ardından başlayan eğitimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Çocuklarımız ve gençlerimiz keşif kampüsümüzde T3 Vakfı tarafından özel olarak hazırlanan eğitim müfredatı çerçevesinde uygulamalı bir şekilde eğitim alıyor.

Öğrencilerimiz, burada oluşturduğumuz atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanlarımızda, zihinsel gelişimlerini ve muhakeme yeteneği arttıran, el becerilerini kuvvetlendiren eğitimlerle bir araya geliyor. Öğrencilerimiz, alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte hayallerini gerçekleştirebileceği ve ufkunu genişleteceği bir ortamda çalışmalarını sürdürüyor” ifadelerini kullandı.

Keşif Kampüsü

 İncelemelerde bulundular

Burada yer alan atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanlarında incelemelerde bulunan Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ardından ilerleyen süreçlerde ilçede yapılması planlanan çalışmalarla ilgili istişare gerçekleştirdi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Başkan İbrahim Sandıkçı’ya ilçede hayata geçirilen projeler ve gerçekleştirdiği özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Bakan Muş Keşif Kampüsü’nde öğrencilerle buluştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!