Bakan Mehmet Muş, Samsun’un sorunlarını tek tek çözüyor

Ticaret Bakanı ve AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Muş, Samsun’un yıllardır çözüm bekleyen sorunlarını 2 ay gibi kısa sürede tek tek çözüme kavuşturuyor. Serbest Bölge, Samsunspor altyapı tesisi ve son olarak Adli Tıp Kurumu’nun da yeniden Samsun’a getirilmesi ile ilgili adımları atarak çözüme kavuşturdu.

Mehmet Muş
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemde AK Parti Samsun milletvekillerinin halının altına süpürdüğü tüm sorunları tek tek çözüme kavuşturarak kent gündeminden çıkaran Ticaret Bakanı Mehmet Muş, taraflı tarafsız her kesimin takdirini görüyor. Önce Karadeniz Bölgesi’nin en büyük Serbest Bölgesi kararını Resmi Gazete’de yayınlatan Bakan Muş, daha sonra yapımı süren Şehir Hastanesi için 170 milyon liralık ödenek çıkarttı.

Mehmet Muş

Samsunspor’un Batı Park’ta inşaa ettiği altyapı tesislerinin bulunduğu arazinin 20 yıllık bedelsiz bir şekilde kulübe verilmesini sağlayan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Samsun İl Yatırım ve İhracat Zirvesi’ni de kette taşıyarak yatırım yapılmasını ve bu sayede istihdam oluşturulmasını sağlayacak adımı attı.

thumbnail
İlişkili Haber
Bakan Muş, Togg için Samsun’a yatırım istedi

Bakan Mehmet Muş, yıllardır yapılmayanı 2 ayda yaptı

Ticaret Bakanı Muş, son olarak daha önce Samsun’da bulunan ve kapatılarak Trabzon’a bağlanan Adli Tıp Kurumu’nun yeniden kente getirilmesini sağladı. Şüpheli ölümlerde otopsi için Trabzon’a gönderilmek zorunda kalan cenazelere artık yeniden Samsun’a işlem yapılacak. Yıllardır bu sorunları görmezden gelen Samsun’un mevcut milletvekillerinin yap(a)madığı işeri son iki ayda çözüme kavuşturan Bakan Mehmet Muş, taraflı tarafsız her kesimden de takdir görüyor.

Mehmet Muş

Adli Tıp Kurumu’nun yeni yerinin yapılıncaya kadar kiralama yöntemi ile eski Liman Hastanesi binasında bulunacağı belirtildi. Bakan Muş, “Bir konuyu daha Samsun’un gündeminden çıkarıyoruz” dedi.

Mehmet Muş

Bakan Mehmet Muş, Samsun’un sorunlarını tek tek çözüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!