Akaryakıt istasyonunun Samsun sevgisi

Samsun’daki bir yakıt istasyonuna yapılan yıkama alanının her birine ilçelerin adı verildi. İstasyon görevlisi Hikmet Şimşek, “18 yıkama yeri yaptık ve hepsine bir ilçemizin adını verdik” dedi.

Akaryakıt
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’un Tekkeköy İlçesi’ndeki bir akaryakıt istasyonunda boş arazi ‘yıkama alanı’ yapılarak değerlendirildi. Toplamda 18 yıkama alanı yapılan bu istasyonda Samsun ile beraber her birine kentteki 17 ilçenin ismi verilerek Karadeniz’de bir ilke imza atıldı.

Akaryakıt

Akaryakıt istasyonunda ilçe isimleri

Akaryakıt istasyon görevlisi Hikmet Şimşek, yıkama ayanının yapımı için 18 ay uğraştıklarını belirterek, “Bu fikir firma yetkilisi Hüseyin Şahin’den çıktı. Bu yaz tüm eksiklikleri giderildi ve faaliyete sokuldu. İnsanlardan çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Bu fikirle birlikte çok onore olduk.

Akaryakıt Temizlik konusunda ekipmanların en kalitelisini aldık. Hiçbir yıkamacıda bulunmayan ekipmanlar burada bulunuyor. Her açıdan rahatlık sunmak amacıyla kafemizi genişlettik, oyun parkı da yaptık. İlk başta 3-4 yıkama alanı yapacaktık. Daha sonra vazgeçtik ve Karadeniz’de bir ilk olsun diyerek 18 yıkama yerini faaliyete sokarak hepsine bir ilçemizin adını verdik. İnsanların sıra beklemesini istemiyoruz” ifadelerini kullandı.

Akaryakıt

Akaryakıt istasyonunun Samsun sevgisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!