AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu istifa etti

Ersan Aksu, 4 yılı aşkın süredir bulunduğu AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevinden milletvekili aday adaylığı için istifa ettiğini açıkladı.

Ersan Aksu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İl Başkanlığı binasında İl Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanları, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve ilçe belediye başkanları ile teşkilat mensuplarının katılımıyla düzenlenen toplantıda açıklama yapan Ersan Aksu, “2 Ocak 2019’dan bu yana onur ve şerefle yürütmekte olduğum Samsun İl Başkanlığı görevimden Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın tensipleri ve Teşkilat Başkanlığımızın olurlarıyla Milletvekilliği Aday Adaylığı için ayrılmış bulunmaktayım” dedi.

AK Parti

Başkan Ersan Aksu, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

thumbnail
İlişkili Haber
Aykut Çepni de vekillik için istifa etti

“AK Parti’mize gönül veren dava arkadaşlarım, değerli hemşehrilerim; davamızın bir neferi olarak 2 Ocak 2019’dan bu yana onur ve şerefle yürütmekte olduğum Samsun İl Başkanlığı görevimden Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın tensipleri ve Teşkilat Başkanlığımızın olurlarıyla Milletvekilliği Aday Adaylığı için ayrılmış bulunmaktayım.

AK Parti

AK Parti kazanacak

Biz bu kutlu davanın her zaman bir neferi olduk, olmaya da devam edeceğiz. Biz kocaman bir aileyiz. Milletimizle birlikte omuz omuza inşa edeceğimiz Türkiye Yüzyılı’na, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023’e damga vurmaya hazırız.

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde milletimizin büyük desteğiyle ülkemize ve Samsun’umuza daha büyük hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Asrın felaketinin yaralarını hep birlikte sarmaya, afetzede vatandaşlarımızı kucaklamaya, yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Ersan Aksu

20 yıldır Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti kazandı, hiç kimse kaybetmedi. 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimde de milletimizin büyük teveccühü ile yine Cumhurbaşkanımız kazanacak, yine AK Parti kazanacak, yine Cumhur İttifakı kazanacak.

thumbnail
İlişkili Haber
Gülay Deveci CHP’den aday adayı

Böylece 85 milyon milletimiz kazanacak. Biz 85 milyon biriz, beraberiz. Biz Türkiye’yiz, birlikte güçlüyüz. Türkiye için, Samsun için yarın değil hemen şimdi diyoruz. Ülkemize, şehrimize, milletimize ve partimize hayırlı olsun.”

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu istifa etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!