AK Parti Milletvekili Yılmaz : Sorunları AK Parti çözecek

Yusuf Ziya Yılmaz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.

AK Parti İlçe Danışma Meclisi Çarşamba Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Burada konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Milletvekili Yılmaz, özellikle 2023 hedeflerine giden yolda büyük bir hizmet seferberliğinin ortaya koyulduğunu söyledi.

“Karabulutlar estirmek isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz”

“AK Parti’nin ortaya koyduğu hizmet seferberliğinde bir dakika bile durma lüksümüz yok” diyen Yılmaz şunları ifade etti:

Yusuf Ziya Yılmaz

“Pandeminin de verdiği etkiyle ekonomik sorunlar dünya genelini etkisi altına aldı. Şuan ülkemizde de bazı ekonomik sorunlar görülmekte. Ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yürütülen çalışmalarla, halkımıza sağlanan büyük desteklerle etkisi en aza indirilmiştir.

Hali hazırda ekonomik programlarda büyük bir başarı ortaya konulmakta. Türkiye’nin yatırım, istihdam, üretim, ihracat, cari fazla yoluyla büyüyerek dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girmesi hedeflenmektedir.

Alınan ekonomik hamlelerin neticelerini yakın zamanda hepimiz göreceğiz. Sorunlar yok mu, elbette var.  Bir sorun varsa, bunu çözecek yine AK Parti iktidarıdır. Ülkemiz üzerinde karabulutlar estirmek isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz.  Gün daha çok kenetlenme günüdür.” dedi.

AK Parti çözüm üretir

Yusuf Ziya Yılmaz, ülkenin geleceği için proje üretmeyen, yaşanan sorunların bertarafı için hiç bir çözüm önerisi getirmeyenlerin büyük bir karalama kampanyası yürüttüğünü söyledi.

Yılmaz, “Kirli siyaset anlayışını hala üzerinden atamayanlar; kaos ortamı oluşturmak isteyenler çamur at izi kalsın mantığıyla hareket ediyorlar.

20 yıldır iktidarda olan AK Parti, bu zihniyetle bu zamana kadar mücadele etti. Kimin sayesinde ! Özellikle aziz halkımızın sayesinde.

AK Parti’nin ortaya koyduğu başarıları, ülkemize kazandırdıklarını görerek bu zihniyette olanları vatandaşımız hep elinin tersiyle itti.

Biz diyoruz ki; Başka Türkiye yok. Bunun için yerli ve milli anlayışı ön planda tutarak hareket ediyoruz.

Allah’ın izniyle 2023’e giden yolda ve sonrasında hepimizi müreffeh günler bekliyor. Bunun için el ele verip, daha çok çalışacağız.” diye konuştu.

Yusuf Ziya Yılmaz

“Cumhurbaşkanlığı makamı halkımızındır”

Yılmaz, hala eski Türkiye’nin kalıntılarını, kirli yüzünü yaşatmak isteyenlerin devamı niteliğindeki anlayışların olduğuna vurgu yaptı. Yılmaz, “Kendini gazeteci olarak tanıtan bir bayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Cumhurbaşkanı’na yönelik sarf ettiği sözler bu kirli zihniyetin örneklerinden biridir.

İfade özgürlüğü kisvesi altında derekat haline bürünmüş anlayışlarla, ifadelerle, saldırılarla mücadelemiz hukuk önünde hep sürecek. Cumhurbaşkanlığı makamı halkımızın makamıdır. İfade özgürlüğü ayrı, hakaret ayrı bir şeydir” diye konuştu.

Yılmaz, AK Parti kadrolarının saygı, sevgi, hizmet  ve kucaklayıcı bir anlayışla çalışmalarını sürdüreceğini de sözlerine ekledi.

AK Parti Milletvekili Yılmaz : Sorunları AK Parti çözecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!