AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu: Daha nice müjdelere

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Cumhurbaşkanımız liderliğinde enerji, savunma sanayi ve ulaşım gibi pek çok alanda milletimizin gurur duyduğu muhteşem projeleri hayata geçirdik. 2023'te de hız kesmek yok" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, yazılı bir basın açıklaması yaparak son günlerdeki gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye Yüzyılı’na çok sağlam adımlarla ilerlediklerini belirten Başkan Ersan Aksu, 20 yılda çok büyük eserler ve yatırımları ülkeye kazandırdıklarını belirterek, “2023’te de hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Doğalgaz ve petroldeki atılımlar

Dünyanın, Türkiye’nin şahlanışına, yükselişine, çok daha büyük ve güçlü devlet olma yolunda kararlı şekilde ilerleyişine şahit olduğunu belirten Ersan Aksu, açıklamasında ayrıca şunlara değindi:

“Türkiye Yüzyılı’na, Cumhuriyetimizin 100. yılına, 2023’e ilerlerken, işte son olarak enerjide attığımız adımlar ve Cumhurbaşkanımızın milletimizle paylaştığı müjdeler… Karadeniz’deki gaz rezervimiz Çaycuma-1’deki yeni keşfimizle birlikte 710 milyar metreküpe ulaştı. Bu doğal gazın bugünkü rakamla uluslararası piyasalardaki karşılığının 1 trilyon dolar olduğunu da özellikle belirtmek istiyoruz.”

AK Parti İl Başkanı
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu. (Fotoğrafta)

“Atılımlarımız sadece doğalgazda mı?” diyen AK Parti İl Başkanı Aksu şöyle devam etti:

“Hayır. Bildiğiniz gibi petrol aramalarımz, sondaj çalışmalarımız da devam ediyor. Bu çalışmalarda Adana ve Gabar Dağındaki iki yeni keşfimiz var ve petrol üretimimiz günlük 80 bin varile ulaştı. Biz çalışıyoruz, üretiyoruz, ülkemize kazandırıyoruz. Milletimizin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İnşallah 2023’te ve daha sonraki yıllarda da devam edeceğiz. Ülkemize, 85 milyon milletimize hayırlı, uğurlu olsun.

AK Parti İl Başkanı Aksu : Kızılelma semalarda

Tabi milletimizin gurur duyduğu muhteşem prejelerimiz sadece enerji ile sınırlı değil. Savunma sanayi, ulaşım, eğitim, tarım, spor, çevre gibi pek çok alanda son 20 yılda saymakla bitiremeyeceğimiz devasa yatırımları hizmete aldık. Özellikle savunma sanayi projelerimizde geldiğimiz son nokta ortada. İşte geçtiğimzi günlerde hep birlikte şahit olduk, Kızılelma semalarda.”

AK Parti İl Başkanı

85 milyon omuz omuza

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, “Biz, Türkiye Yüzyılı, hemen şimdi başlasın dedik. Biz, öyle birileri gibi boş masallarıyla milletimizi oyalayanlardan, kandırmaya çalışanlardan, çamur at izi kalsın siyaseti yapanlardan olmadık. Biz icraatlarımızla milletimizin hayallerini gerçekleştirenlerden, milletimiz ile gönül gönüle yol yürüyenlerden, milletimiz ile birlikte Türkiye Yüzyılı’na damga vurmaya kararlı olanlarlardan olduk. 85 milyon hep birlikte omuz omuza yürüdüğümüz Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında, 2023’te daha nice müjdeleri milletimizle paylaşmayı temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu: Daha nice müjdelere

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!