ADD Samsun Şubesi’nde yeni dönem

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şube Başkanlığı'nın genel kurulunda Birol Yelekin başkan seçildi.

ADD
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ADD Samsun Şubesi’nin 15’inci Olağan Genel Kurulu Mimarlar Odası Samsun Şubesi Salonu’nda yapıldı. Genel Kurul’da Mustafa Köse ve Birol Yelekin, başkanlık için yarıştı. Yapılan seçimlerde, daha önce de bir dönem başkanlık yapan Birol Yelekin, yeniden şube başkanı seçildi.

ADD

Çarşaf listeli seçimde iki aday

Üyelerin yoğun olarak katıldığı genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Misafirlerin konuşmalarının ardından denetleme ve disiplin raporları okundu. Denetleme ve disiplin raporları ve faaliyet raporu ayrı ayrı oylandı ve üyelerin oy birliğiyle raporlar kabul edildi. Çarşaf liste ile yapılan seçimde Yönetim Kurulu başkan adayları Birol Yelekin ve Mustafa Köse konuşmalarını gerçekleştirdi.

ADD

ADD üyelerine katılımcılık çağrısı

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, çok sayıda sendika şube başkanı ve sivil toplum örgütü temsilcisi ile dernek üyesinin katıldığı genel kurulda 307 geçerli oyun 246’sını alan Birol Yelekin, başkanlığa seçildi. ADD 14’üncü Dönem Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli’den bayrağı devralan Birol Yelekin, konuşmasında birlik, beraberlik mesajları verdi. Yelekin, “Bütün üyelerimizden katılımcılık bekliyorum. Hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.

ADD

Birol Yelekin’in yönetim kurulu şu isimlerden oluştı:

Nadide Suğur Tezir, Abdurrahman Akbaş, Havva Kocakaya, Deniz Gömeç, Hava Karabulut, İrfan Çelik, Özlem Turgut, Ömer Kumbasar.

ADD Samsun Şubesi’nde yeni dönem

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!