Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları açıklandı mı?

Açıköğretim AÖF sınav
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Açıköğretim Fakültesi sınavına online olarak giren öğrenciler sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Sınavlarını tamamlayan öğrenciler şimdi sonuçları bekliyor.

Açıköğretim (AÖF) sınavlarına giren öğrencileri şimdi de sınav sonucu heyecanı sardı. Üniversite okuyamayan ya da ikinci bir üniversite bitirmek isteyenlerin tercih ettiği Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. 2021 yılı “Bahar Dönem AÖF” final sınav sonuçları için geri sayım başladı. 29 Mayıs ve 7 Haziran tarihleri arasında yapılan sınavların ardından öğrenciler şimdi de ‘sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2021?’ sorusunun yanıtını arıyor.

Açıköğretim sınav sonuçları
Online olarak sınava giren öğrenciler sonuçların açıklanmasını merakla bekliyor.

Sonuçlar açıklanacağı tarih

Öte yanda fakülte yetkililerinden alınan bilgiye göre, sınav sonuçlarının 14 Haziran’da açıklanacağı öğrenildi. Atatürk ile Anadolu üniversitelerinin açıköğretim fakültelerine telefon ve mail yağmuru. Öğrenciler sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili sürekli fakültelerle iletişime geçerek sorularına cevap arıyor.

Her iki fakülte de sınav sonuçlarına hangi adreslerden ulaşabileceklerini açıkladı. Öğrencilerin aof.anadolu.edu.tr ile obs.atauni.edu.tr adresleri üzerinden sonuçları öğrenecekleri belirtildi.

Üniversiteden açıklama

Atatürk Üniversitesi de şu mesajı paylaşarak öğrencilerinin dikkatini çekti:
“Soru ve cevap anahtarları yayınlandı. Son olarak yapılan 2020-2021 Bahar Yarıyılı online sınav soruları ve cevapları LMS sistemine yüklendi. lms3.ataaof.edu.tr adresinde sol menüde yer alan soru itiraz sayfasından sınav sorularını görebilir ve yine bu sayfadan Pazartesi günü (07 Haziran 2021) saat 23:59’a kadar soru itirazında bulunabilirsiniz.

Sınav Sorularına İtiraz İşlem Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları açıklandı mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!